Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
MacieJJ 

Posty: 162
Otrzymał 20 punkt(ów)
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-07-04, 15:27    Marion's Boogie

Poniżej link do kawałka boogie, inspirowanego dorobkiem Little Waltera:
https://soundcloud.com/maciejj-1/marions-boogie

Z góry dzięki za wszystkie opinie:)
Udanego weekendu!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
Sternik
Sternik 

Wiek: 43
Posty: 156
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2015-07-05, 21:46    Odp: Marion's Boogie

Witam.

Słyszę, że trzymasz dobrą formę.

Jak skompletujesz już swoje wszystkie nagrania to możesz wydać płytę (nie musi być profesjonalnie wydana w obecnym nagraniu też dobrze brzmi) to kupię ją od Ciebie (jak ceny nie wywindujesz ;) ). Piszę poważnie.

Nie chodzi oto czy mnie to nagranie powaliło czy nie. Czy jestem fanem tego stylu czy nie itd. Tylko po prostu grasz już na tyle, że mógłbym taką płytę posiadać i z chęcią od czasu do czasu jej posłuchać jako kawałek dobrej roboty.

Nawiasem mówiąc nie słyszałem Ciebie w jakimś szybszym kawałku. Ciekawy jestem jak byś sobie poradził - czy postawił być kropkę nad i czy lekko spalił :) .

Nie znam dobrze twórczości Little Walkera, więc mam tylko nadzieję, że bazujesz na jego stylu/charakterze gry a nie wyłącznie na jego zagrywkach bo wówczas straciłoby to na wartości twórczej.

Powodzenia
_________________
Marcin G.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
MacieJJ 

Posty: 162
Otrzymał 20 punkt(ów)
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-07-06, 23:16    Odp: Marion's Boogie

Dzięki za dobre słowo, choć wydaje mi się, że na płytę jednak trochę za wcześnie;)

Odnośnie kawałka to zapożyczyłem trzy zagrywki: temat, który już nie pamiętam gdzie usłyszałem; zagrywkę LW z intra do kawałka "Rocker i jeszcze jedną z "Rockera", którą bardzo lubię. To były świadome nawiązania.Oczywiście nie oznacza to, że co do reszty odkryłem Amerykę i podobnych rzeczy nie usłyszysz nigdzie indziej. Jest to zwykłe bluesowe boogie, ale po prostu grając je nie odgrywałem wykutych na blachę zagrywek.

Co do szybszego kawałka, możemy to sprawdzić w najbliższym HB. Proponuję jakieś Rockabilly w tempie 200 bpm:)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Sternik 

Wiek: 43
Posty: 156
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2015-07-07, 07:38    Odp: Marion's Boogie

Jeszcze raz gratuluje nagrania.

Co do HB to obecnie nie wchodzę. Może dopiero we wrześniu będę mógł się zgłosić jako zainteresowany.
_________________
Marcin G.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu