Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Łukasz Pietrzak 


Posty: 127
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-03-23, 16:05    [Kraków] Warsztaty dla początkujących 19.04.2015

Cześć wszystkim :)

Zapraszam na kolejną edycję "Poniedziałkowych" warsztatów :) Miejsce w którym będziemy się uczyć bardzo nauce sprzyja, więc tym bardziej będzie mi miło. Więcej informacji znajdziecie poniżej, a jeżeli dalej będziecie mieć pytania lub wątpliwości- piszcie śmiało :)

Pozdrawiam!

ŁP

____________

Facebook

"Zapraszamy na warsztaty harmonijkowe, które odbędą się w Klubie Herbacianym "Nie Lubię Poniedziałków" przy ul. Szlak 14 (róg z ul. Krowoderską). Zajęcia prowadzić będzie Łukasz Pietrzak:

www.lpietrzak.net

Pierwsze zajęcia dotyczyć będą zagadnień interesujących początkujących harmonijkarzy. Do wzięcia w nich udziału nie jest wymagane żadne doświadczenie.

Wystarczy harmonijka diatoniczna, tzw. "bluesowa" koniecznie w tonacji C-dur, przybory do notowania oraz opcjonalnie pendrive.

Słowo od prowadzącego:

Program zajęć uzależniony będzie od ilości uczestników. Gwarantuję bardzo przyjazną atmosferę, łatwo przyswajalną wiedzę, możliwość poznania ciekawych ludzi oraz drukowane materiały potrzebne do nauki. Chętnych bardzo proszę o zapisy do 12go kwietnia na mój adres email: pietrzak.harmonica@gmail.com. Z przyjemnością odpowiem również na wszelkie nurtujące Was pytania.

Koszt dwugodzinnych zajęć to 40 zł (płatne na miejscu)

Pozdrawiam bardzo serdecznie!

ŁP"
_________________
Facebook | WWW | Hot Tamales | Harmonica Bridge
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
tewu

Posty: 1
Wysłany: 2015-03-24, 02:47    Odp: [Kraków] Warsztaty dla początkujących 19.04.2015

Czy są to warsztaty tylko dla początkujących, czy też ktoś "średnio-zaawansowany" też tam coś znajdzie dla siebie?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Łukasz Pietrzak 


Posty: 127
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-03-27, 08:27    Odp: [Kraków] Warsztaty dla początkujących 19.04.2015

Jeżeli frekwencja utrzyma się na podobnie wysokim poziomie, po tej edycji prowadzić będę dwie klasy- dla początkujących i średnio-zaawansowanych, tak, żeby każdy mógł wyciągnąć jak najwięcej dla siebie z zajęć. Naturalnie o wszystkim napiszę z dużym wyprzedzeniem, a do tego czasu zapraszam do siebie na prywatne lekcje :)
_________________
Facebook | WWW | Hot Tamales | Harmonica Bridge
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu