Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy Mapa Google
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
POK Dom Chemika 

Posty: 9
Wysłany: 2014-11-13, 13:35    Schroeter & Breitfelder Trio w POK ''Dom Chemika''

Schroeter & Breitfelder Trio w POK „Dom Chemika”
Koncert odbędzie się 21 listopada 2014 r. (piątek) w Klubie Muzycznym SMOK o godz. 20.00. Bilety w cenie 30 zł (w przedsprzedaży), 35 zł (w dniu koncertu) do nabycia w kasie POK "Dom Chemika". Informacja o biletach i rezerwacja: tel. (81) 886 20 24.
Jedyna europejska formacja odznaczona pierwszym miejscem na największym światowym bluesowym konkursie "International Blues Challenge" w Memphis, Tennessee USA!
Pianista Georg Schroeter i harmonijkarz Marc Breitfelder grają ze sobą od ponad 20 lat. Pochodzący z Kiel muzycy koncertują zarówno w rodzinnych Niemczech i Europie, jak w Stanach Zjednoczonych. Choć sławę zdobyli jako duet, od niedawna występują w trio, którego dopełnia perkusista Eike Schröder. Ich muzyka to w głównej części blues, uzupełniony pokrewnymi stylami jak Rock'n'Roll, Rhythm'n'Blues i Boogie Woogie. Marc Breitfelder jest uznanym w świecie wirtuozem hamonijki, na której gra stworzoną przez siebie specjalną techniką. Georg Schroeter jest mistrzem przelewania uczuć i emocji na klawiaturę fortepianu, a jego bluesowy głos o charakterystycznej chrypce ujmuje każdą publiczność.

Zapraszamy do obejrzenia fragmentu jednego z koncertów
[youtube]https://www.youtube.com/watch?list=PL9AFEFCFEFD97C949&v=XcX3a3ghuFc#t=249[/youtube]

Skład zespołu:
Georg Schroeter - piano, śpiew
Marc Breitfelder - harmonijka
Eike Schröder - perkusja
_________________
POK "Dom Chemika"
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu