Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
TheDarkHarp 


Wiek: 42
Posty: 26
Otrzymał 1 punkt(ów)
Wysłany: 2014-09-22, 11:27    Harmonijkowe bransolety

Jakiś czas temu wśród facebookowych grup harmonijkowych natknąłem się na gościa, który z pokryw od zużytych harmonijek robi super bransolety harmonijkowe :-) Na razie zbieram sobie na wersję "Golden Melody" chociaż nie jest łatwo bo cena (nie pamiętam ile dokładnie) to równowartość dobrej harmonijki. Ale wyglądają naprawdę super :-)
Gość nazywa się Curlytone Duran a jego facebookowa strona (przez którą głównie zbiera zamówienia) to: https://www.facebook.com/manuel.duran.3591
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2014-09-22, 17:46    Odp: Harmonijkowe bransolety

Ja mam coś takiego już od pewnego czasu. Co prawda inaczej montaż został rozwiązany, ale nie musiałem za Wielką Wodą szukać, a w Polsce :) . Oto jak wygląda Blues Harp MS na przegubie.

_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
TheDarkHarp 


Wiek: 42
Posty: 26
Otrzymał 1 punkt(ów)
Wysłany: 2014-09-23, 07:34    Odp: Harmonijkowe bransolety

Maciekdraheim napisał/a:
Ja mam coś takiego już od pewnego czasu. Co prawda inaczej montaż został rozwiązany, ale nie musiałem za Wielką Wodą szukać, a w Polsce :) . Oto jak wygląda Blues Harp MS na przegubie.

Obrazek


Fajne, chociaż porównując z tamtymi to trochę jak Seydel 1847 w zestawieniu z Blues Band'em ;-)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mosok.rol

Posty: 5
Wysłany: 2019-10-26, 14:17    Odp: Harmonijkowe bransolety

oj tak w Polsce można i takie perełko odnaleźć :) trzeba tylko trochę poszukać i pogłuwkować:)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu