Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Magic_Mike 


Wiek: 32
Posty: 55
Otrzymał 5 punkt(ów)
Skąd: Rzeszów/Tarnów
Wysłany: 2014-04-24, 16:17    Koszulki forumowe 2

Uważam, że powinniśmy zacząć myśleć nad nową wersją t-shirt'ów na nowy sezon. Co Wy na to? :)

Sam proponuję jakiś projekt z podobizną jakiegoś prekursora harmonijki np. little walter'a albo sonny'ego boy'a williamson'a + jakiś napis.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
fokerss
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-24, 18:22    Odp: Koszulki forumowe 2

Proponuję taką twarz na koszulkę, ona odzwierciedla w 100% tutejsze forum !!! Osoby noszące koszulkę będą dumni z takiego wizerunku. Hasło: "SZCZERY UŚMIECH, SZCZERY HARMONIJKARZ". Magic Mike - to Twój pomysł, więc drukuj na hurtową skalę - koszulki "pójdą" jak świeże bułeczki !!! :harp:
Ostatnio zmieniony przez fokerss 2014-04-24, 18:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Magic_Mike 


Wiek: 32
Posty: 55
Otrzymał 5 punkt(ów)
Skąd: Rzeszów/Tarnów
Wysłany: 2014-04-24, 18:34    Odp: Koszulki forumowe 2

Weź fuckerss zamilknij w końcu i nie obrażaj forum. Nie podoba się to wypad, tyle w tym temacie. :)

Co do podobizny to tylko moja propozycja, ktoś ma lepszą (wyłączając użyszkodnika powyżej) to niech pisze. :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
fokerss
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-24, 18:40    Odp: Koszulki forumowe 2

Magic Mike - Twarz uśmiechnięta, radosna, rozpromieniona, pewna siebie, o mądrym spojrzeniu - czyli taka, jak tutejsze forum. Pytam więc, kogo i czym obrażam ? ;D Nie podoba Ci się ten sympatyczny (jak nasze forum) harmonijkarz - mam nadzieję, że nie jesteś rasistą ?
 
 
WładcaDrewna 

Posty: 37
Otrzymał 2 punkt(ów)
Wysłany: 2014-04-24, 21:24    Odp: Koszulki forumowe 2

Panowie, apeluję, a raczej proszę was o pohamowanie swoich emocji i opinii, które mogą być obraźliwe. Nie uważam, by takie ironiczne i atakujące wypowiedzi wpłynęły pozytywnie na poziom i atmosferę na naszym forum. Kilka sprzeczek nam chyba wystarczy?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-04-24, 22:49    Odp: Koszulki forumowe 2

Ja się zgadzam, czemu nie - jak tu ktoś zauważył ja często noszę normalnie tę koszulkę :)
Tylko proponuje jakiś dtg następnym razem, bo ten sitodruk się kruszy strasznie...
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
GaceQ123 


Wiek: 31
Posty: 172
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: Węgrzce, k. Krakowa
Wysłany: 2014-04-25, 12:05    Odp: Koszulki forumowe 2

Ja tam proponuje dalej jakiś napis :) Każdy z nas ma tam swojego idola, i niektórym może pasować Twoja propozycja Magic_Mike, co nie znaczy że Twój pomysł mi się nie podoba :D

Moja taka na razie szybka propozycja
_________________
"If you can dream it, you can do it " - Walt Disney
Ostatnio zmieniony przez GaceQ123 2014-04-25, 12:09, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2014-04-25, 12:09    Odp: Koszulki forumowe 2

fokerss, cieszę się, że identyfikujesz się z taką postacią na koszulce, będąc forumowiczem harmoszka.com :)

Ja jestem również za nową koszulką, z tym że napis harmoszka.com zostawiłbym taki jaki
jest a moglibyśmy się zastanowić nad nowym hasłem/nowym tematem, który te koszulki poruszą. Tak jakby to było Logo to samo, inna "okładka czasopisma". Poprzednim razem rok staraliśmy się ustalić hasło kosmicznie uniwersalne jakby było czymś forever bez możliwości zmiany a "nowy sezon" otwiera nową drogę.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Magic_Mike 


Wiek: 32
Posty: 55
Otrzymał 5 punkt(ów)
Skąd: Rzeszów/Tarnów
Wysłany: 2014-04-25, 12:30    Odp: Koszulki forumowe 2

Oczywiście, harmoszka.com, tak samo z nickami na rękawku.
Co do reszty to taka moja wizja: np. jeśli czarny podkoszulek to z boku na dole dość duża biała grafika np podobizna little waltera i z tyłu jakiś jego cytat np.
"Blues with a feelin',
that's what I have today".
Albo zamiast podobizny to jakaś duża harmonijka i do tego mikrofon harmonijkowy gdzie kabel od niego owijałby trochę podkoszulek i np. z tyłu "Everyday i have the blues" :D

Takie tam moje pomysły, nie wiem czy fajne, czy się spodobają i czy zrozumieliście cokolwiek z tego co napisałem, ale no niestety grafikiem nie jestem, ewentualnie jak będę miał czas to jakiś szkic tylko.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
Harry
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-04-25, 16:55    Odp: Koszulki forumowe 2

Mikrofon harmonijkowy, bardzo spoko pomysł jakby dodać do logo:) Takiego green bulleta :)

A Napis jakiś prosty - może tym razem z przodu? Np. duży napis z przodu a logo z tyłu? Albo duży napis z przodu i na jego rogu po skosie logo harmoszki?
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Magic_Mike 


Wiek: 32
Posty: 55
Otrzymał 5 punkt(ów)
Skąd: Rzeszów/Tarnów
Wysłany: 2014-04-26, 11:10    Odp: Koszulki forumowe 2

Mi się wydaje, że logo z przodu pasuje tak jak było, ewentualnie to logo po skosie, ale z tyłu też bym coś wsadził jeszcze albo z boku.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
maccy 

Posty: 1
Wysłany: 2014-04-28, 17:04    Odp: Koszulki forumowe 2

Działajcie panowie.Jeśli można to już zamawiam.Wcześniej przeoczyłem,teraz z dumą będę nosił.Pozdrawiam
_________________
Maccy
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
fokerss
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-30, 10:20    Odp: Koszulki forumowe 2

Przyznaję, z poprzednim wizerunkiem osoby na koszulkę forumową może troszkę przesadziłem :) Mam nadzieję, że ta twarz znanego i cenionego harmonijkarza nie wzbudzi już takich kontrowersji ;-) Popieram tutaj Magic Mike, jego propozycję z twarzą Sonnego uważam za trafioną w sedno sprawy !!!
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2014-04-30, 20:13    Odp: Koszulki forumowe 2

Ale przecież poprzednie zdjęcie też przedstawia postać znaną, przez harmonijkarzy podziwianą i szacunku godną. Przecież to Carey Bell!
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
fokerss
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-04, 14:19    Odp: Koszulki forumowe 2

Gdy zaproponowałem twarz Bella, spotkała mnie fala krytyki. Były nawet słowa "wypad z forum", "zamknij się" od jakiegoś podekscytowanego jegomościa, który dodatkowo złośliwie zniekształcił mój login naruszając regulamin forum ;-). Przychyliłem się więc do jednej z propozycji i zaproponowałem Sonnego. Obydwaj według mnie są sympatyczni, a ich twarz na koszulce (której ja nie zamówię) przyciągnie uwagę i trwale zapisze się w pamięci wielu osób :what:
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2014-05-04, 16:05    Odp: Koszulki forumowe 2

Dodajmy, że obie postacie miały poważne braki w uzębieniu... Widać bardziej dystyngowane zdjęcie Sonny'ego lepiej przypasowało, niż bardziej frywolna podobizna Bella. Nie da się dogodzić...
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
fokerss
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-04, 17:29    Odp: Koszulki forumowe 2

Jeżeli chodzi o napis (hasło) na koszulce - to pragnę zauważyć, że mamy piękny język polski !!! Dobrze było by na koszulkach zachować polski charakter tego forum.
 
 
Magic_Mike 


Wiek: 32
Posty: 55
Otrzymał 5 punkt(ów)
Skąd: Rzeszów/Tarnów
Wysłany: 2014-05-07, 07:04    Odp: Koszulki forumowe 2

Oczywiście, może być coś po polsku. Tak samo może być jakiś polski harmonijkarz, np. Skiba. :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
fokerss
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-07, 13:07    Odp: Koszulki forumowe 2

Co do twarzy na koszulkach, to każdy ma swojego jakiegoś idola - będzie ciężko wszystkich pogodzić. Może ktoś zaproponuje jakąś wymowną grafikę ? Co do hasła, to podtrzymuję swoje zdanie - niech zabrzmi po polsku ("A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają") :>
 
 
karol.z 


Wiek: 39
Posty: 331
Otrzymał 19 punkt(ów)
Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-05-08, 08:31    Odp: Koszulki forumowe 2

fokerss napisał/a:
Co do twarzy na koszulkach, to każdy ma swojego jakiegoś idola - będzie ciężko wszystkich pogodzić. Może ktoś zaproponuje jakąś wymowną grafikę ?


Może być przecież jakiś fajny kolaż z twarzami kilku polskich ikon harmonijki np. Sławka Wierzcholskiego, Wiśni, czy Bartka. Oczywiście wypadałoby ich wszystkich zapytać o zgodę. ;)
_________________
https://www.facebook.com/marcinandkarol
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2014-05-08, 10:02    Odp: Koszulki forumowe 2

Nie trzeba ich pytać, to są foty osób publicznych, wykonujących swoją pracę - muzyków. Więc można robić koszulki, tym bardziej że nie jest to działalność komercyjna. Zarobi tylko ten kto robi nadruki.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
karol.z 


Wiek: 39
Posty: 331
Otrzymał 19 punkt(ów)
Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-05-08, 10:38    Odp: Koszulki forumowe 2

minigunmen napisał/a:
Nie trzeba ich pytać, to są foty osób publicznych, wykonujących swoją pracę - muzyków. Więc można robić koszulki, tym bardziej że nie jest to działalność komercyjna. Zarobi tylko ten kto robi nadruki.


W każdym bądź razie uważam, że takie coś mogłoby wyglądać nieźle. Tylko musimy znaleźć chętnego, który to wykona (ew. może być rysunek) oraz ustalić harmonijkarzy, którzy się znajdą na koszulce.
_________________
https://www.facebook.com/marcinandkarol
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Waran 


Wiek: 30
Posty: 9
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-05-08, 10:39    Odp: Koszulki forumowe 2

Ze względów grzecznościowych wydaje mi się jednak, że zapytać wypada. Myślę, że ze zgodą nie będzie problemu, a jednocześnie nie będzie zdziwienia kiedy zobaczą gdzieś koszulkę ze swoją podobizna. Zastanawiam się tylko czy nie lepiej faktycznie dać jakiegoś harpa i mikrofon + tekst
_________________
"Even a poor plan is better than no plan at all."
Mikhail Chigorin
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-05-08, 12:13    Odp: Koszulki forumowe 2

Taki kolaż z harmonijkarzy polskich i zagranicznych black&white - to byłoby baaardzo spoko :)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Biba 


Wiek: 27
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-05-21, 21:13    Odp: Koszulki forumowe 2

A może sami wykombinujemy np jakieś ciekawe zdjęcie? Koncepcję zawsze można wymyślić, jeśli nie ja, to niech ktoś zrobi, wysyła swoje propozycje, ja obrobię i ktoś od grafiki zrobi ładny napis?
Koszulka forumowa pierwsza liga! :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu