Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy Mapa Google
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
*Wisnia 

Posty: 107
Otrzymał 20 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-02-04, 16:13    [Warsztaty] Warszawa, SDK, 09.02.

Cześć!
Zapraszam na warsztaty, któreodbędą się w 09.02.2014 w Staromiejskim Domu Kultury w Warszawie (Rynek Starego Miasta 2) w godzinach:

12.00 - 13.45 gr. początkująca
14.00 - 15.45 gr. średniozaawansowana
16.30 - 18.15 gr. zaawansowana

Zgłoszenia (oraz ewentualne pytania) proszę wysyłać bezpośrednio do prowadzącego na adres wisnia.hca@gmail.com, najpóźniej do 6 lutego. UWAGA - w mailu zgłoszeniowym prosimy podać również numer telefonu kontaktowego.

Na zajęcia należy przynieść 10-kanałową harmonijkę diatoniczną (potocznie zwaną bluesową) w tonacji C-dur oraz przybory do notowania.

Koszt uczestnictwa: 50zł (płatne na miejscu).

Dla każdego uczestnika warsztatów przewidziana jest darmowa wejściówka na wieczorny koncert duetu Tymkoff&Łęczycki!

Do udziału w zajęciach grupy POCZĄTKUJĄCEJ nie jest wymagane jakiekolwiek doświadczenie. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z harmonijką, ale nie wiedzą od czego zacząć. Do udziału w warsztatach potrzebna jest jedynie harmonijka (szczegóły poniżej) oraz przybory do notowania. Podczas zajęć poruszone zostaną podstawy gry na harmonijce, takie jak prawidłowe wydobycie dźwięku, proste melodie oraz bluesowe riffy, wstęp do podciągów, etc. Uczestnicy dowiedzą się również jak samodzielnie konstruować ćwiczenia w taki sposób, aby samodzielna nauka przynosiły możliwie najlepsze efekty.

Do udziału w zajęciach grupy ŚREDNIOZAAWANSOWANEJ zapraszamy osoby, które potrafią już grać pojedynczym dźwiękiem i znają podstawy podciągów, jednak nie wiedzą co i jak dalej ćwiczyć aby rozwijać swoje umiejętności. Zajęcia tej grupy dotyczyć będą m.in. takich zagadnień jak: precyzja podciągów, rozróżnianie trybów dur i moll, nauka przydatnych zagrywek, bluesowa improwizacja, samodzielne konstruowanie zaawansowanych ćwiczeń, etc. Do maila zgłoszeniowego można dołaczyć propozycję zagadnień, którymi uczestnik jest szczególnie zainteresowany.

Na zajęcia grupy ZAAWANSOWANEJ zapraszamy harmonijkarzy, którzy potrafią w miarę swobodnie obniżać dźwięki zarówno środkowego, jak i niskiego rejestru harmonijki oraz starają się samodzielnie improwizować. Tematyka warsztatów obejmować może m.in. takie zagadnienia jak: zaawansowane techniki gry (overbending, tongue blocking) i artykulacji (m.in. stacatto, legato, vibrato, "sylabizacja",etc), świadoma improwizacja, gra w zespole i na jam session, customizacja, nagłośnienie harmonijki. Farmuł zajęć tej grupy opierać się będzie jednak w głównej mierze na omówieniu tematów zaproponowanych przez uczestników. Osoby z tej grupy proszone są zatem o dołączenia do maila zgłoszeniowego propozycji kilku tematów, które na warsztatach chciałyby omówić.
_________________
www.wisnia.info
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu