Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2013-10-27, 16:22    [Koncert] Maciej Draheim w toruńskim TUTU JAZZ CLUB!

Większość akcji promocyjnej działa się na facebooku, ale i na Forum warto coś szepnąć. Już w najbliższy wtorek zagram kolejny solowy koncert? A gdzie? W toruńskim klubie Tutu Jazz Club znajdującym się przy ulicy Rabiańskiej 17.

A jak ten koncert określa organizator?

"Po (zbyt) długiej przerwie w Tutu Jazz Club wystąpi Maciek Draheim ze swoim solowym projektem spod znaku harmonijki i mikrofonu, skrzyżowanych niczym dwa piszczele na pirackiej banderze.
We wtorek, 29. października, będzie można posłuchać melancholijnych melodii płynących wiek temu spod strzech kurnych chat w delcie Mississippi, gdy ludzkie problemy były nieco mniej skomplikowane niż kupno nowych adidasów, pasujących do złotego łańcucha, czy wybór koniaku na parapetówkę w nowym domu z sześćdziesięcioma czterema sypialniami przy dwudziestu trzech garażach z najnowszymi modelami latających Lamborghini podłączonych do najróżowszych iPhone'ów. Ale za to lepiej się rymowały."

Więcej o wydarzeniu poniżej

_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2013-10-28, 09:00    Odp: [Koncert] Maciej Draheim w toruńskim TUTU JAZZ CLUB!

Dla mnie niestety za daleko. A profesor od plakatu mówił, że na scenę nie wchodzi się z projektem tylko z realizacją, bo projekt to jest coś nieudane albo w fazie budowy :D ale to tak dla zabawy się czepiam, bo często się w świecie muzycznym słyszy o projekcie a to taka zachowawcza nazwa warsztatowa, jakby ktoś się bał wyjść z czymś gotowym. Tak że nie do Ciebie uwaga :)

Mam nadzieję, że się uda jak zawsze :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Magic_Mike 


Wiek: 32
Posty: 55
Otrzymał 5 punkt(ów)
Skąd: Rzeszów/Tarnów
Wysłany: 2013-10-29, 00:00    Odp: [Koncert] Maciej Draheim w toruńskim TUTU JAZZ CLUB!

Znowu solowy koncert? Polska wersja Gussow'a? ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2013-10-29, 09:49    Odp: [Koncert] Maciej Draheim w toruńskim TUTU JAZZ CLUB!

Do Gussowa to mi brakuje nawet trochę więcej niż dużo :) . Tak, solowy koncert. Wcześniej nie udało mi się sformować bandu i zrobić materiału, a jak teraz znalazł się fajny gitarzysta, to ja jestem przed wielkimi przenosinami, więc i nie ma co teraz w to się mocno zagłębiać. A szkoda.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu