Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2013-10-07, 09:47    Koszulki forumowe - podsumowanie

Trwało to długo, bo licząc od sondażu 20 grudnia 2010 do września 2013r. to bez mała 3 lata. Jednakże projekt został zrealizowany, co cieszy zarówno twórców, a przede wszystkim użytkowników. :)
Nie wszyscy zakceptowali ostateczny projekt (to kwestia osobistych gustów jak i wspólnych ustaleń) przez co nie zapisali się na listę zamawiających.Trudno się mówi - wszytkim nie da się dogodzić. :?
Najwięcej czasu mógłbym stwierdzić stracono w procesie decyzyjnym. W pierwszej kolejności zapisy, następnie projekt techniczny.
Ale widać to przypadłość, która nie jest w Polsce nam nieznana, a idąc dalej myślą to od samej góry, czyli najwyższych urzędów państwowych.Trzeba się uderzyć w pierś, że nie jest u nas z tym najlepiej, chjoć są kraje narody, gdzie jest jeszcze gorzej. :(
Po wielu jednak perypetiach zapisy zostały zakończone, projekt powstał, a produkcja zakończyła cały proces. Sądzę, że mając już tą batalię za sobą ewentualnie kolejne dzieła tego typu pójdą bardziej sprawnie. :D

Jak ocenilibyście poziom zadowolenia z naszych forumowych koszulek?

p.s. Co sądzicie o koszulkach z długim rękawkiem, jest okres jesienno-zimowy. Nie we wszystkich lokalach gdzie się gra jest ciepełko i gdzieniegdzie zdało by się taką założyć?
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 3 punkt(ów):
Gall Anonim, Zamieszkaly, Xemor
Zamieszkaly 


Wiek: 32
Posty: 698
Otrzymał 86 punkt(ów)
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-10-07, 15:52    Odp: Koszulki forumowe - podsumowanie

Osobiście byłbym zainteresowany koszulkami w wersji bez rękawów;) Aczkolwiek takie z długimi rękawami też były by spoko. Ogólnie koszulki wyszły bardzo fajnie.

Pozdrawiam i dziękuję zaangażowanym za to, że projekt w końcu został sfinalizowany;)
_________________
https://www.facebook.com/brodatedzwieki
https://www.youtube.com/c/brodatedzwieki
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2013-10-07, 19:12    Odp: Koszulki forumowe - podsumowanie

Musze przyznać , że zacząłem żałować ,że nie zamówiłem takiej koszulki. Na tegorocznej Rawie było w nich parę osób, i byli widzialni i rozpoznawalni, nawet poznałem parę nowych osób z naszego forum.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Gall Anonim 


Posty: 84
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: World/Polska
Wysłany: 2013-10-09, 20:30    Odp: Koszulki forumowe - podsumowanie

Też żałuję, że nie kupiłem, przecież nie było tak drogo. Może przy następnej edycji.Może również z innymi napisami, bo pewnie sito się już wyczyści u producenta.Przydała by mi się taka na Harleya. :D
Długo to trwało jak nie przymierzając budowa metra w W-wie. :( Choć przyspieszenie w końcówce b. dobre. :)
Punkciki powinno się zaserwować organizatorom/wykonawcom tego przedsięwzięcia to będą mięli zachętę na przyszłość.
Co wy na to? piszę do szczególnie do zadowolonych Forumowiczów z zakupu. :) :)
Ja już dałem Slotly, Inim i Felix
_________________
Harmonijkarze wszystkich krajów i nacji łączcie się. :) <Gall Anonim>
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2013-10-09, 20:51    Odp: Koszulki forumowe - podsumowanie

Powiem szczerze, niebardzo podobała mi się czcionka hasła, nie podobało mi się samo hasło (pisałem o tym w odpowiednim wątku), a kupiłem dlatego właśnie, że forumowa i będzie się można rozpoznać. Dlatego chciałem nick na rękawie.

Jeśli za rok będzie nowa edycja to prosiłbym inne hasło i inną czcionkę hasła i na miły Bóg w kwietniu, maju lub czerwcu, bo już po lecie i nie bardzo mogę w niej chodzić.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Zamieszkaly 


Wiek: 32
Posty: 698
Otrzymał 86 punkt(ów)
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-10-09, 23:10    Odp: Koszulki forumowe - podsumowanie

A mi się podobało i hasło i czcionka;)
_________________
https://www.facebook.com/brodatedzwieki
https://www.youtube.com/c/brodatedzwieki
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2013-10-10, 08:04    Odp: Koszulki forumowe - podsumowanie

Dlatego nie narzekam, większość zdecydowała. Ale jak będzie nowa edycja proponuję takie zmiany. Jedni już mają niech i inni będą bardziej zadowoleni.

Jeśli już z angielska coś w stylu: "Harmonica solo - got she's mojo working" i jakaś "rozbiegana" czcionka. Jeśli jest błąd gramatyczny lub inny - nie jestem anglistą i proszę o poprawkę.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-10-10, 10:01    Odp: Koszulki forumowe - podsumowanie

Harmonica solo to "it", wydaje mi się, że rozumiem o co chodziło w tym haślę, ale sensu myślę, że nie ma gramatycznego :) Bo żeby głównym podmiotem była harmonijka to wydaje mi się, że musiałoby być "Playing solo on harmonica - I got she's mojo working" gdzie harmonica to chyba i tak "it".

Ja ogólnie jestem super zadowolony z koszulki, bo lubię hasła jakieś takie bardziej spokojne. Te wszystkie z mojo working, little rooster'ami jakoś słabo mi się na koszulkę wydają pasować.

Poza tym, przy wpłacaniu podałem, że chce nicki na rękawku, dopłaciłem i nie mam :)
A kapnąłem się dopiero teraz bo przeczytałem post Medium:)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Magic_Mike 


Wiek: 32
Posty: 55
Otrzymał 5 punkt(ów)
Skąd: Rzeszów/Tarnów
Wysłany: 2013-10-10, 18:34    Odp: Koszulki forumowe - podsumowanie

Jak dla mnie super koszulki. Czekam na bluzy. Faktycznie, można by na następny projekt wymyślić inne hasło, bardziej harmonijkowe. :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2013-10-11, 14:06    Odp: Koszulki forumowe - podsumowanie

Medium napisał/a:
Powiem szczerze, niebardzo podobała mi się czcionka hasła, nie podobało mi się samo hasło

Nie każdemu da się dogodzić, są różne gusta i upodobania.Hasło jakie by nie było to i tak wszystkim nie podejdzie.
Trzeba by zrobić kolejny ranking, a to może potrwać........... 8/
Wyszło tak, jak demokratycznie zagłosowano.
Mnie hasło z tyłu też nie do końca spasowało, ale przyjąłem wariant posiadania jakiejkolwiek reklamy forum Harmoszki. Czy będę w przyszłości zamawiał nie wiem :? – teraz zrobiłem to z przyjemnością, choć trzeba było podzwonić i pojeździć te kilkanaście km do hurtowni.
Oczywiście ja też przyznają punkciki INIMowi i Slotly.
Może przy następnej edycji, ktoś inny spróbuje poświęcić swój czas etc. etc….
Magic_Mike napisał/a:
Czekam na bluzy

Bluzy - dobry pomysł, np: czarny polar.
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu