Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor
Wiadomość
Wiatru 

Wiek: 28
Posty: 4
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-06-10, 16:48    Nowy, popsuty SilverStar?

Siemano. Chciałem się nauczyć grać na harmonijce więc poszedłem sobie w czwartek do sklepu i kupiłem SilverStara w A. Po przyjściu do domu zaczynam się uczyć i trawiam na dźwięk (2) i (3). I tu pojawia się problem. Nie mogę wyciągnąć dobrego dźwięku na 2 i 3 kanale na wdechu. Pomyślałem sobie, że trochę pogram i problem zniknie ale tak nie jest. Skonsultowałem się z kumplem który kupił identycznego harpa 4 lata temu i mu się dalej trzyma i on nie mógł sobie dać rady tylko z trzecim kanałem (na mojej harmonijce). To jest wada fabryczna czy to może moje umiejętności? Jak to jest wada fabryczna to czy można ją reklamować?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Pulatom 


Wiek: 34
Posty: 781
Otrzymał 72 punkt(ów)
Skąd: Czerwona Woda
Wysłany: 2013-06-10, 17:46    Odp: Nowy, popsuty SilverStar?

Wiatru napisał/a:
To jest wada fabryczna czy to może moje umiejętności?


Umiejętności.
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Wiatru 

Wiek: 28
Posty: 4
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-06-10, 18:08    Odp: Nowy, popsuty SilverStar?

Ale co jak mój kumpel który cały czas gra na identycznym silverstarze gra świetnie a z moim ma problemy? Ten sam model, ta sama tonacja...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2013-06-10, 18:49    Odp: Nowy, popsuty SilverStar?

Problemy tłumaczy cena. Nie dość że zabawka a nie instrument, to jeszcze nie spodziewałbym się równej jakościowo produkcji w tym przedziale cenowym :) Ale jeśli o problemy chodzi, to z 2 i 3 kanałem każdy początkujący ma problem.

http://forum.harmoszka.co...ugiego+kana%B3u

Tu masz temat, który Ci wiele wyjaśni. A poza tym radziłbym kupić coś normalnego..
Temat zamykam, bo się powtarza.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi