Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor
Wiadomość
Magic_Mike 


Wiek: 32
Posty: 55
Otrzymał 5 punkt(ów)
Skąd: Rzeszów/Tarnów
Wysłany: 2013-05-12, 22:33    Wiadomości nieprzeczytane.

Na początku chciałbym się przedstawić jako, że jestem nowy na forum. Hej wszystkim. ;)

Chciałbym poruszyć pewną techniczną kwestię. Otóż od jakiegoś czasu przeglądam to forum i stwierdziłem, że łatwiej mi będzie się zarejestrować ponieważ będę miał zaznaczone które tematy mam przeczytane, a które nie, przez co będę tracić mniej czasu na selekcji i zastanawianiu się czy to już czytałem czy nie. Zalogowałem się i zonk. Przy pierwszym wejściu na konto wszystkie tematy są przeczytane, dopiero nowe które się pojawią będą należeć do nieprzeczytanych. Jest opcja do oznaczenia wszystkich wiadomości jako przeczytane, lecz nie ma opcji do oznaczenia wszystkich wiadomości jako nieprzeczytane, co dla mnie byłoby bardzo pomocne.
Drodzy panowie moderatorzy, dałoby radę coś z tym fantem zrobić? :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2013-05-13, 16:51    Odp: Wiadomości nieprzeczytane.

Ja poczekam na odpowiedź Inima ale sam od siebie zapytam: chcesz przeczytać CAŁE forum? :) To może zająć troszkę czasu.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Magic_Mike 


Wiek: 32
Posty: 55
Otrzymał 5 punkt(ów)
Skąd: Rzeszów/Tarnów
Wysłany: 2013-05-13, 20:13    Odp: Wiadomości nieprzeczytane.

Raczej nie całe, jest dużo nieprzydatnych mi tematów z tego co widziałem, ale na pewno większość. Jest tutaj dość konkretny skarbiec wiedzy o harmonijce i myślę, że warto poczytać trochę. A dużo czasu zaoszczędzę wiedząc czy czegoś nie przegapiłem albo co mi zostało do nadrobienia. No i tak podsumowując to jak na forum internetowe to dużo tematów tutaj nie ma, więc co za tym idzie czytania też nie. ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi