Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy Mapa Google
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
*Wisnia 

Posty: 107
Otrzymał 20 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-04-22, 11:20    [Warsztaty] Katowice, 28.04.2013, Katofonia

Serdecznie zapraszamy do Katofonii (www.katofonia.pl) na warsztaty harmoniojkowe!
Zajęcia odbędą się w dniu 28.04.2013 (niedziela) z podziałem na trzy grupy zaawansowania, maksymalnie 10-osobowe.

Godziny warsztatów:
13.00 - 14.45 gr. początkująca
15.00 - 16.45 gr. średniozaawansowana
17.30 - 19.15 gr. zaawansowana

Do udziału w zajęciach grupy początkującej NIE JEST WYMAGANE JAKIEKOLWIEK DOŚWIADCZENIE. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z harmonijką, ale nie wiedzą od czego zacząć. Do udziału w warsztatach potrzebna jest jedynie harmonijka (szczegóły poniżej) oraz przybory do notowania. Podczas zajęć poruszone zostaną podstawy gry na harmonijce, takie jak prawidłowe wydobycie dźwięku, proste melodie oraz bluesowe riffy, wstęp do podciągów, etc. Uczestnicy dowiedzą się również jak samodzielnie konstruować ćwiczenia w taki sposób, aby przynosiły możliwie najlepsze efekty.

Na zajęcia należy przynieść 10-kanałową harmonijkę diatoniczną (potocznie zwaną bluesową) w tonacji C-dur oraz przybory do notowania.

Do udziału w zajęciach grupy średniozaawansowanej zapraszamy osoby, które potrafią już grać pojedynczym dźwiękiem i znają podstawy podciągów, jednak nie wiedzą co i jak dalej ćwiczyć aby rozwijać swoje umiejętności. Podczas zajęć tej grupy będziemy pracować m.in. nad precyzją podciągów, rozróżnianiem trybów dur i moll, nauką przydatnych zagrywek, bluesową improwizacją, samodzielnym konstruowaniem zaawansowanych ćwiczeń, etc.

Na zajęcia grupy zaawansowanej zapraszamy harmonijkarzy, którzy potrafią w miarę swobodnie obniżać dźwięki zarówno środkowego, jak i niskiego rejestru harmonijki oraz starają się samodzielnie improwizować. Osoby z tej grupy proszone są o dołączenia do maila zgłoszeniowego propozycji kilku tematów, które na warsztatach chciałyby omówić. Formuła zajęć grupy zaawansowanej w znacznej mierze będzie się opierała na omówieniu tematów zaproponowanych przez uczestników zarówno w mailach zgłoszeniowych, jak i podczas warsztatów.

Koszt uczestnictwa: 50zł (płatne na miejscu).

UWAGA! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! Zgłoszenia (oraz ewentualne pytania) prosimy wysyłać bezpośrednio do prowadzącego na adres wisnia.hca@poczta.fm NAJPÓŹNIEJ DO 25 KWIETNIA. W mailu zgłoszeniowym prosimy podać również numer telefonu kontaktowego.
_________________
www.wisnia.info
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu