Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy Mapa Google
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
janex 

Wysłany: 2013-03-05, 00:08    znalezione na aukcji

Ciekawy mikrofon do harmonijki-moze miec super barwe-tylko ta cena to przesada
http://allegro.pl/astatic...3077641777.html
Dodaj punkt autorowi tego posta

#Maciekdraheim 

Otrzymał 295 punkt(ów)
Wysłany: 2013-03-05, 00:37    Odp: znalezione na aukcji

Wkładka czarny CR, która w USA kosztuje ok. 300$. Stara i dobrze zachowana skorupa to też trochę grosza. No i porządna customizacja, czyli odpowiednie gniazdo, potencjometr i przyzwoita uszczelka. Biorąc pod uwagę, że Blues Blaster kosztuje ok. 600zł, to nie wydaje mi się aż takim zdzierstwem. Z USA tej klasy mikrofonu się nie ściągnie taniej.

Młynek 

Otrzymał 68 punkt(ów)
Wysłany: 2013-03-05, 12:04    Odp: znalezione na aukcji

No, bez przesady Maćku, sama wkładka nie kosztuje 300 USD, lecz, w zależności od sprzedającego i szczęścia/cierpliwości kupującego od 160 do 220 USD (ja swoją kupiłem za 180). 300 USD to już koszt całego mikrofonu. Ale masz rację, że 700 złotych to jak najbardziej uczciwa, wręcz umiarkowana cena za takie cacko.

#Maciekdraheim 

Otrzymał 295 punkt(ów)
Wysłany: 2013-03-05, 13:16    Odp: znalezione na aukcji

Fakt, trochę przeszacowałem wkładkę. Niemniej kompletne mikrofony z taką mogą chodzić po 600 nie złotych, a dolarów. A tu znalazłem samą wkładkę za 215$.

http://www.ebay.com/itm/V...=item4d0a268060

Trzeba pamiętać, że to po prostu cena wysoka jak na polskie warunki, gdzie wizja wydania na mikrofon więcej niż 300zł wydaje się czymś niepojętym. Takie są po prostu ceny, a raczej stosunek ceny do zarobków. U nas jest bardzo niekorzystny, zaś w Stanach taki mikrofon byłby łakomym kąskiem.

Odpowiedz do tematu