Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor
Wiadomość
13ounce 

Posty: 18
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2012-12-28, 10:55    Czemu Blues Band ma taką słabą opinię?

Witam!
Na początku z racji, że to pierwszy post chciałbym o przeniesienie go do odpowiedniego działu. Dobrze, więc przejdźmy do rzeczy ;D W piątek przed Świętami zamówiłem z allegro harmonijkę Hohner BluesBand ( bardzo mi się spodobała ;p ). Zakupiłem ją jako niezarejestrowany i zapłaciłem przelewem z góry.
I tu moje pytania się zaczynają :
1. Dlaczego większość sądzi, że ta harmonijka nie jest dobra dla początkującego. (Ja myślę, ze jak się ktoś nauczy na najtrudniejszym sprzęcie grać to potem na każdym będzie umiał)
2. Może to nie będzie pytanie lecz prośba, aby ktoś swoimi słowami opisał jak wydobyć czysty dźwięk i jak zrobić podciągi (bardziej zależy mi na czystym dźwięku na początek, wiem że to na forum jest ale chciałbym uzyskać odpowiedzi "waszymi słowami")
3. Teraz odbiegnę trochę od tematu ;D Jeśli mojego BluesBand`a zamówiłem w piątek przed świętami listem poleconym priorytetowym to czy może mi dzisiaj dojść, skoro odległość od miast to niecałe 30 km ? ;p
_________________
Pozdrawiam

13ounce
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rogalski.Arek 


Wiek: 48
Posty: 302
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Kielce
Wysłany: 2012-12-28, 14:42    Odp: Czemu Blues Band ma taką słabą opinię?

13ounce napiszę bardzo krótko zanim ktoś rozpisze się dłużej :D :

Ad.1. Masz wszelkie info na forum jeśli chodzi o modele harmonijek, początkujących "dmuchających" i dlaczego lepiej kupić taki model a nie inny

Ad.2. Tu masz całą furę tematów na forum gdzie opisane jest wszystko od A do Z

Ad.3. Dzwoń do przewoźnika

Naprawdę wystarczy poszukać i znajdziesz mnóstwo odpowiedzi.

Pozdro
Rogal
_________________
Moja strona foto niezwiązana z harmonijką
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi