Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy Mapa Google
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
podhorodecki2 

Wiek: 24
Posty: 2
Skąd: Zbaków Dolny
Wysłany: 2012-11-28, 17:39    [Rada] Nauka gry na harmonijce krok drugi

Witam wszystkich forumowiczów i użytkowników tego serwisu. Na początku chciałem zaznaczyć, że jestem tu nowy, od dawna przeglądam te forum, najczęściej w poszukiwaniu tabów. Tak sobie gram od jakiegoś czasu i gram z tych tabów na bluesbandzie hohnera i doszedłem do wniosku, że potrzebuję czegoś większego, nie pojedynczych dźwięków wydobywanych z kanałów, ale czegoś co przypominałoby bardziej już złożoną melodię. Mam 16 lat, pogrywam na harmonijce od jakiegoś pol roku. Dzisiaj zakupiłem hohnera Special 20 Marine Band po dłuższym czytaniu waszych ocen tego harpa. Czy internet może byc dobrym nauczycielem ? Czy jestem w stanie nauczyć się lepszego grania bez nauczyciela ? Gdyby ktoś mógł dać jakieś rady w lepszym graniu, lub jeżeli już jest podobny temat do podania linku to byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam ;)
_________________
Przekonań nie zdobywa się łatwo, a jeśli dochodzi się do nich bez trudu, okazuje się wkrótce, że są bezwartościowe i niezdolne stawić opór w walce
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Medium 


Wiek: 48
Posty: 1687
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2012-11-28, 18:52    Odp: [Rada] Nauka gry na harmonijce krok drugi

http://forum.harmoszka.co...enie-vt6736.htm

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu