Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy Mapa Google
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Cybeł 

Posty: 10
Skąd: Garwolin
Wysłany: 2012-10-12, 22:44    [2012.11.12] Ian Siegal & The Mississippi Mudbloods

Myślę, że informacja ta powinna zaciekawić wszystkich fanów bluesowych dźwięków. Już 12 listopada wystąpi w Warszawie Ian Siegal wraz z towarzyszeniem zespołu The Mississippi Mudbloods, w skład którego wchodzą m.in. znakomici bracia Dickinson. Będzie to pierwszy koncert Iana i spółki w Polsce, więc tym bardziej warto się zainteresować, bo nie wiadomo, kiedy będzie okazja do powtórki :) . Poza tym, jest to jubileuszowy, 50. koncert z cyklu Warsaw Blues Night, należy się więc spodziewać wspaniałego wydarzenia. Koncert odbędzie się w klubie Hybrydy, bilety w przedsprzedaży kosztują 40 zł, a uczniowie i studenci wchodzą za 30 zł. Jeśli ktoś nie kojarzy twórczości Iana, polecam przejrzeć jego twórczość na FB. Sceptykom napiszę tylko, że to tegoroczny zdobywca nagrody Blues Music Awards :)

Przed „daniem głównym” zaprezentuje się Lester Kidson, czyli nasz człowiek w Kanadzie, który otwierał swoim występem cykl Warsaw Blues Night i powraca teraz na jubileusz.

Zachęcam Was gorąco, bo zapowiada się fantastyczny koncert. Do zobaczenia w Hybrydach!

Więcej informacji na Facebooku- na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/414242711972886/ i na oficjalnym fanpage’u festiwalu: https://www.facebook.com/WarsawBluesNight
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu