Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
LordOfDreams 

Wiek: 27
Posty: 7
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2012-10-03, 12:43    Muminki - melodia Włóczykija - soundttrack z odcinka "Długi sen"

To mój pierwszy post więc napiszę coś o sb :cool:
Nazywam się Hubert i pochodzę ze Szczecina. Ogólnie to harmonijki mi się podobały od małego, jednak ta fascynacja zniknęła. Potem znowu zacząłem interesować się harmonijkami, bo siostra moja narzekała, że chce mieć gitarę elektryczną, a ja zacząłem się zastanawiam, jaki mógłbym kupić instrument. No i jakoś trafiło na harmonijkę :) . Ogólnie fajnie trafiłem, bo lubię spać pod namiotem i robić ogniska, więc harmonijka jak najbardziej do mnie pasuje :) . Zbyt doświadczony nie jestem, bo mało gram.

Dobra dość tego offtopu, nie bd was zanudzał swoimi opowieściami, więc przejdę do sedna problemu :P

Otóż szukam taby melodii włóczykija, z kreskówki "Muminki". Konkretnie mi chodzi o tą co jest pod koniec (około 17 minuta bajki) odc. "Długi sen", kiedy to włóczykij chce odczarować rodzinę muminków. Ogólnie sam bym chciał na słuch to zrobić, ale jak już napisałem doświadczony nie jestem i dodatkowo moja harmoszka wydaję inne dźwięki niż te co są w bajce (zamierzam kupić nową, droższa, bo swoją pierwszą kupiłem, żeby się podszkolić i zobaczyć, czy mi harmonijki pasują :) ). Z tego co mi się udało ustalić na słuch to początek brzmiał:
4 (5) 5 (5) (6)
4 (4) 5 (5)
dalej nie potrafię odgadnąć ;)
Szukałem, ale wyskakiwała mi tylko 1 melodia, a ją to znam prawie na pamięć ;)
_________________
Sen to coś więcej niż zwykła czynność. To także Trudna sztuka... sztuka doskonalenia siebie. Każdy potrafi od tak zasnąć w łóżku, ale nie każdy potrafi to wykorzystać i przeżyć wspaniałą przygodę do wnętrza swojej świadomości.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2012-10-03, 13:28    Odp: Muminki - melodia Włóczykija - soundttrack z odcinka "Długi sen"

Ta melodia?

http://www.youtube.com/wa...Rj7i-4#t=17m17s

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
LordOfDreams 

Wiek: 27
Posty: 7
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2012-10-03, 14:06    Odp: Muminki - melodia Włóczykija - soundttrack z odcinka "Długi sen"

Tak, zgadza się to ta melodia, tylko tabów brak ;)
_________________
Sen to coś więcej niż zwykła czynność. To także Trudna sztuka... sztuka doskonalenia siebie. Każdy potrafi od tak zasnąć w łóżku, ale nie każdy potrafi to wykorzystać i przeżyć wspaniałą przygodę do wnętrza swojej świadomości.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu