Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy Mapa Google
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Łukasz Pietrzak 


Posty: 127
Otrzymał 8 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-09-18, 20:28    WARSZAWA Wypożyczalnia Organów Hammonda | Sala Prób / Studio Nagraniowe

Witam wszystkich :)

Znajomy z Warszawy niedawno poszerzył działalność gospodarczą o wypożyczalnię organów Hammonda, którą pozwolę sobie zareklamować tu na forum. Myślę, że kogoś to może zainteresować :)
___________________________________

Witam, z tej strony Tomasz Zień Usługi Muzyczne.
Wypożyczę do celów koncertowych, nagraniowych, ćwiczeniowych, pokazowych itd. różne Organy Hammonda wraz z Leslie:

1. Xk-3 z 2006 roku (model cyfrowy, jeden manuał, w zestawie ze stablinym statywem, pedałem ekspresji oraz footswitchem do zmiany obrotów cyfrowego Leslie. Istnieje możliwość wypożyczenia drugiego manuału alesis quadrasynth.)

2. L162 z roku 1966 (rozbudowane L100, dwie klawiatury po 3.5 oktaw, generator, wzmacniacz lampowy) piękne brzmienie: http://www.youtube.com/watch?v=6lGQb8Ye5J8 lub http://soundcloud.com/tomhamles/tamtam (na nagraniach wraz z Leslie opisanym pod punktem nr.4)

3. C-3 z 1960 roku (najwyższy model Hammonda, to samo co B-3, tyle, że w innej obudowie) 2x manuał po 5 oktaw, pedały basowe 2 oktawy, ławka, opcjonalnie kolumna PR20! Piękny stan widoczny na http://www.fuzzownia.pl/?page_id=232

4. Kolumna Leslie Speaker 760 Solid State z 1972 roku, przerobiona na brzmienie lampowe poprzez użycie przedwzmacniacza Mig-L. Idealna do każdego rodzaju muzyki rockowej, od jazzu, po maksymalnie przesterowane brzmienie rodem z Deep Purple czy ELP. Dzięki temu, że kolumna posiada 2 wejścia - istnieje możliwość podłączenia jednocześnie dwóch Hammondów - np. L162S i C-3 itd.

5. Kolumna lampowa PR20 z 1960 roku, idealna do jazzu, gospel itp.

Zapraszam do testowania, wybierania na żywo. Dowóz do klienta, pomoc w pełnym zakresie, profesjonalizm oraz wszystko inne dla wyjątkowego brzmienia prawdziwych Organów Hammonda.

Serdecznie pozdrawiam,Tomasz Zień - miłośnik Organów Hammonda.

www.fuzzownia.pl

tel. 507 970 690
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu