Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy Mapa Google
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
#Maciekdraheim 


Wiek: 30
Posty: 3603
Otrzymał 295 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2012-06-12, 19:58    [Warsztaty] Steve Baker i Dick Bird w Toruniu!

Już w sierpniu toruński festiwal Harmonica Bridge i jak zawsze moc atrakcji. Nieodłączną częścią imprezy są warsztaty instrumentalne, tym razem nie tylko dla harmonijkarzy. Uczyć będzie harmonijkarz światowej klasy - Steve Baker (chyba nie muszę nikomu przedstawiać tego Pana) i jego kompan - Dick Bird. Szczegóły w wiadomości prosto od Dyrektora Artystycznego Festiwalu, Sławka Wierzcholskiego:

25 sierpnia br., tj. w sobotę, w godz. 14:00 -17:00 w ramach festiwalu „Harmonica Bridge” odbędą się warsztaty harmonijkowe i gitarowe. Poprowadzą je znakomici goście z Wielkiej Brytanii: Steve Baker i Dick Bird, którzy dzień wcześniej wystąpią na dziedzińcu Toruńskiego Ratusza Staromiejskiego.

Warsztaty będą prowadzone dla średnio i bardzo zaawansowanych instrumentalistów.

Steve Baker to wirtuoz harmonijki, zaliczany do ścisłej światowej czołówki a przy tym pedagog, mający w dorobku kilka znakomitych podręczników gry na harmonijce, w tym niezrównany „The Harp Handbook”. Prowadzi warsztaty i kliniki harmonijkowe w całej Europie i w Stanach Zjednoczonych.

Dick Bird, grający biegle na różnych odmianach gitar, jest szczególnie biegłym mistrzem techniki fingerpicking i gry w otwartych strojach na gitarze akustycznej i dobro. Od kilkudziesięciu lat współpracuje ze Steve Bakerem, z którym zakładał legendarną formację „Have Mercy”.

Koszt udziału w warsztatach to zaledwie 10,- zł. Zapisy bezpośrednio przed zajęciami ale radzimy już dziś wysłać zgłoszenie chęci udziału na adres: dommuz.dyrektor@wp.pl

Ewentualne pytania, prosimy kierować do szefa artystycznego „Harmonica Bridge” S. Wierzcholskiego, pod adresem wierzcholski@gmail.com

_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu