Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Rolf 


Wiek: 34
Posty: 424
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2012-06-11, 17:21    Nasze nagrania z koncertu

Hej,
z kolegą szarpidrutem założyliśmy taki mały, akustyczny duecik. Wiem, że jeszcze sporo pracy przed nami, do tego stres, ale pozwolę sobie pochwalić się paroma numerami z naszego debiutanckiego koncertu ;)

Caldonia:


Saint James Infirmary:


Hey Hey:


The Sailor and The Maid:


Chitlins Con Carne:


Na youtube pojawiają się nowe numery, kolega wrzuca, obiecał wrzucić wszystko ;) Co sądzicie?
Pozdrawiam i miłego odbioru ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
#Medium
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2012-06-11, 19:09    Odp: Nasze nagrania z koncertu

St. James, jak się wczujesz to grasz dużo lepiej niż jakieś "wesołkowate" rzeczy. Fajny koncert. Wokal by się Wam przydał do kompletu i można z tym iść dalej :) Choć i bez niego można.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rolf 


Wiek: 34
Posty: 424
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2012-06-11, 19:13    Odp: Nasze nagrania z koncertu

Jakby tak można było cały koncert same smuty grać :D Dzięki za opinie ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2012-06-11, 19:14    Odp: Nasze nagrania z koncertu

Przesłuchałem kilka numerów i zgadzam się z Minim. St. James to mój faworyt. Nastrojowo i emocjonalnie. A te podjazdy na szóstym kanale to aż rozrywają słuchacza, świetny motyw, do piosenki o śmierci jak znalazł. Te szybsze nieco mniej mi leżą, ale wstydu nie ma wcale, szczególnie że pierwszy to wasz koncert. Wokalu trochę brakuje, a gitarzyście by się przydało więcej energii i bujania, ale jesteście na dobrej drodze. Jak zagracie w kujawsko-pomorskiem, to bardzo chętnie wpadnę na występ!
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Diabeticus95 

Wiek: 28
Posty: 9
Wysłany: 2012-06-25, 18:27    Odp: Nasze nagrania z koncertu

Na jakiej harmonijce grasz, i w jakiej tonacji? Da się np. zagrać Ain't no sunshine jak Ty, w harmoszce w A?

mi tam się wasz występ podoba :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
sebach 

Wiek: 34
Posty: 154
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Krakow
Wysłany: 2012-07-02, 01:14    Odp: Nasze nagrania z koncertu

tez uwazam ze jest spoko.

zacznij spiewać stary, skoro grasz na harpie to juz masz sporą przewage bo umiesz układać sobie rozne rzeczy w jamie ustnej :)
zachęcam bo jest spoko.
no i saint najlepszy - jasna sprawa i wcale nie taki 'smut' jak sie moze wydawać.

gitarzysta troche słabiej bo gra praktycznie same akordy albo jakies strunowanie czyli najbardziej standardowe granie jakie tylko może być - slucham slucham i ani jednego riffu gosc nie gra - kto to widział? : D

na technice sie nie znam, grasz spoko - ja na twoim miejscu rozkminiałbym bardziej melodie ktore grasz bo mozna piekne melodie układac na tym malutkim instrumencie - dlatego mnie tak strasznie harmonijka urzeka.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rolf 


Wiek: 34
Posty: 424
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2012-09-04, 21:19    Odp: Nasze nagrania z koncertu

Diabeticus95 gram na kilku różnych harmonijkach w różnych tonacjach :) Ain't no sunshine gram akurat na harmonijce G w III pozycji - czyli w A-mol. Możesz sobie to przetransponować o cały ton w górę, wtedy na harmonijce w A będziesz mógł to zagrać.

sebach co do śpiewania - chętnie przygarniemy do kapeli wokalistę. Najlepiej czarnego, z Delty. Jak się nie uda, to pewnie będę się sam musiał nauczyć xD
Nie do końca rozumiem, o co Ci chodzi z tymi melodiami.

Dziękuję za wszystkie komentarze ;) Kolejne koncerty za rok, bo teraz do Danii wyemigrowałem, na 1 semestr - studiować.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Pan_Jakub 

Wiek: 34
Posty: 93
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Słupsk/Radom
Wysłany: 2013-03-18, 02:27    Odp: Nasze nagrania z koncertu

Jest ok. Mam nadzieję, że pieniądze zarobione tym koncertem zainwestowałeś w jakiś procesor efektów. Prosi się chociażby o delay.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu