Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy Mapa Google
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
#Maciekdraheim 


Wiek: 30
Posty: 3603
Otrzymał 295 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2012-04-24, 20:30    [Koncerty] Sławek Wierzcholski z Nocną Zmianą Bluesa i nowa płyta

Jak w temacie, nowa płyta Nocnej Zmiany Bluesa i koncert promujący to podwójne wydawnictwo (CD i DVD). Jednak najwięcej oddadzą słowa Sławka Wierzcholskiego:

7 maja br. odbędzie się premiera podwójnego albumu (CD + DVD) zatytułowanego "30" Sławka Wierzcholskiego i Nocnej Zmiany Bluesa.

Płyta CD zawierać będzie 24 utwory audio - w większości najciekawsze utwory z wcześniejszych kilkunastu płyt. Będą to głównie nagrania Sławka z Nocną Zmianą Bluesa ale też z jazzmanami, muzykami ludowymi, rockowymi i bluesmanami. Płyta DVD zawierać będzie 19 videoclipów, 18 fragmentów koncertów (najwcześniejszy z roku 1984!) oraz odcinek "Leksykonu Polskiej Muzyki Rozrywkowej" prezentowany przed kilkunastu laty przez TVP-2 a poświęcony hasłu "Wierzcholski".

Okazją dla tego szczególnego wydania jest przypadająca w roku 2012, trzydziesta rocznica działalności estradowej Sławka i Nocnej Zmiany Bluesa. Wydawcą albumu "30" jest Polskie Radio S.A.Zaś, dwa dni później, 9 maja, o godz. 19:00, w prestiżowym Studio Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego przy ul. Modzelewskiego 59 w Warszawie, odbędzie się koncert promujący w/w album. Oprócz muzyków Nocnej Zmiany Bluesa pojawią się też goście, których nazwiska pozostają na razie tajemnicą . . . . . .

Bilety na koncert na stronie http://sklep.polskieradio...slawskiego.aspx oraz na godzinę przed koncertem w kasie studia.

ZAPRASZAMY!
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu