Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
gmx

Posty: 233
Otrzymał 26 punkt(ów)
Wysłany: 2012-04-22, 15:18    Dobór interfejsu do mikrofonu pojemnościowego

Witajcie,

W niedługim czasie zamierzam nabyc mikrofon pojemnościowy MXL 990 i nagrywać w warunkach domowych. Aby móc skutecznie rejestrować nagrania potrzebowałbym do mikrofonu odpowiedniego interfejsu muzycznego z USB oraz zasilaczniem fantom 48V.
Nagrywanie przez laptopa pod WinXp lub Vista.

Czy ktoś bardziej doświadczony mógłby coś doradzić w tym zakresie do max. 700 zł za interfejs?

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
*Bart Łęczycki 


Posty: 600
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-04-30, 16:10    Odp: Dobór interfejsu do mikrofonu pojemnościowego

hej, ja mam EMU 0404 USB. Cena ok 800zł ale w tej cenie nie znajdziesz raczej niczego lepszego. Do interfejsu/karty dodają kilka oryginalnych zawodowych programów.
Poczytaj o niej recenzje, dynamika i odstęp od szumów bezkonkurencyjne.
Polecam
_________________
www.bleczycki.com
bleczycki@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Boodzik 

Posty: 291
Otrzymał 14 punkt(ów)
Wysłany: 2012-04-30, 18:50    Odp: Dobór interfejsu do mikrofonu pojemnościowego

Zobacz Tone Porta UX2.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
gmx

Posty: 233
Otrzymał 26 punkt(ów)
Wysłany: 2012-05-07, 16:28    Odp: Dobór interfejsu do mikrofonu pojemnościowego

Dzięki za podpowiedzi. Zastanawiam się jeszcze nad kupnem małego miksera.

Jeśli i w tej kwestii ktoś ma ciekawe pomysły to z góry dziękuję.


Pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2012-05-07, 16:32    Odp: Dobór interfejsu do mikrofonu pojemnościowego

Polecam Yamaha MG10/2, tak jak pisałem Ci prywatnie. Są też w podobnych cenach wersje z prostym kompresorem. Stanowczo odradzam Behringery, oglądałem jeden sprzęt obok drugiego w sklepie muzycznym, gałek i gniazdek tyle samo ale Behringer wygląda jak zabawka i zapewne tak też działa. Odlewane w stodole z plastiku z butelek.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu