Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
czarekHD 

Wiek: 26
Posty: 2
Skąd: białystok
Wysłany: 2012-04-16, 13:22    Jak długo delikatnie dmuchać?

cześć dostałem harmonijkę hohner silverstar i bardzo chcę sie nauczyć grać słyszałem że na początku grania na nowej harmonijce trzeba delikatnie dmuchać jeśli to prawda to przez jaki czas ?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
towal 

Wiek: 33
Posty: 238
Otrzymał 13 punkt(ów)
Skąd: Puławy
Wysłany: 2012-04-16, 14:03    Odp: Jak długo delikatnie dmuchać?

na silverstara nie musisz uważać przy dmuchaniu. W ogóle, jeśli masz luźną stówkę, to kup lepszą harmonijkę. Silverstara zostaw sobie na przyszłość do otwierania piwa :)

Pozdrawiam, Piotrek.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2012-04-16, 15:14    Odp: Jak długo delikatnie dmuchać?

towal napisał/a:
na przyszłość do otwierania piwa


I wbijania gwoździ :)
Dokładnie, o silverstara nie musisz się bać, bo to zabawka, gorzej jakbyś kupił instrument muzyczny i grał za mocno.
Jeśli chodzi o czas delikatnego dmuchania, to w przypadku normalnej harmonijki a nie zabawkowej, to nie jest kwestia czasu, tylko generalnie wyczucia. Jak się gra, to z odpowiednim wyczuciem cały czas, póki zależy Ci na harmonijce.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
KUKUSIEK 


Wiek: 64
Posty: 94
Otrzymał 8 punkt(ów)
Skąd: Goczałkowice Zdrój
Wysłany: 2012-04-16, 16:04    Odp: Jak długo delikatnie dmuchać?

Nie dobijajcie gościa..... DOSTAŁ co dostał..... CHCE a to jest ważne..... Niech popróbuje na SS. Jeżeli to nie będzie słomiany zapał to pewnie zmieni harmonijkę i dojdzie sam do wniosku że niepotrzebnie się męczył.Mnie wystarczyło trzy tygodnie na SS i kupiłem BH, ale pierwsze dźwięki (kawałki) były i wyszły na SS - a jaka to była radość. :) :)

Pozdrawiam KUKUSIEK
_________________
Od brzmienia harmonijki piękniejsza jest tylko cisza.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu