Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy Mapa Google
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
~Felix 


Posty: 1353
Otrzymał 102 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-04-12, 22:16    [Festiwal] Hakam 2012

Kto się czuje na silach może wziąć udział - powodzenia! :) :harp:

Wbrew kryzysowi, kiepskim prognozom gospodarczym, a nawet niechętnemu nastawieniu do rodzimych przejawów kultury, sztab harmonijkowy TRWA!
Kamień odlicza już dni do Waszego przyjazdu. W tym roku nieco skromniej rysują się nasze finanse harmonijkowe, ale bądźcie spokojni o dobrą gościnę, nagrody i wszelkie przyjemności przynależne tak dostojnym, oczekiwanym gościom - artystom.
Nie zwlekajcie tedy i ślijcie nam potwierdzenia uczestnictwa! Ufamy, że niektórzy z Was wyszperają stary, już nieużywany harmonijkowy instrumencik, by kamieńskie muzeum się sympatycznie ubogaciło. Przywieźcie z sobą radość życia tylko Wam tak hojnie przydaną. Miejcie dogodne warunki podróży i chętkę na sukces. Kamień wzbogacił się o nowe, ładne obiekty historyczno - przyrodnicze i doskonale się tu jak zawsze można zrelaksować. Przeczytajcie dokładnie regulamin ponieważ nastąpiły pewne zmiany. Zmieniło się również konto na które wpłacacie akredytację. Powiadomcie znajomych, kolegów z rodziny harmonijkarzy, aby mogli dołączyć do naszej wspólnej imprezy.
Regulamin oraz kartę uczestnictwa "HAKAM 2012" możecie pobrać tutaj: http://www.ck.gminakamien...gulamin2012.doc
Do miłego spotkania w Kamieniu.
Edward Konior

przedruk ze strony CK w Kamieniu

oryginał: http://www.ck.gminakamien...tpage&Itemid=26
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu