Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
*Wisnia 

Posty: 109
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-03-04, 16:45    [Warsztaty] Kraków, 18.03.2012, Harris Piano Jazz Bar

Drodzy harmonijkarze!

Mam przyjemność zaprosić Was na kolejne warsztaty harmonijkowe, które odbędą się w niedzielę 18-go marca w klubie Harris Piano Jazz Bar. Tym razem odbędą się zajęcia grupy średniozaawansowanej oraz zaawansowanej.

Do udziału w zajęciach grupy ŚREDNIOZAAWANSOWANEJ zapraszam osoby, które potrafią już grać pojedynczym dźwiękiem i znają podstawy podciągów, jednak nie wiedzą co i jak dalej ćwiczyć aby rozwijać swoje umiejętności. Podczas zajęć tej grupy będziemy pracować m.in. nad precyzją podciągów, rozróżnianiem trybów dur i moll, nauką przydatnych zagrywek, bluesową improwizacją, samodzielnym konstruowaniem zaawansowanych ćwiczeń, etc.

Na zajęcia grupy zaawansowanej zapraszam harmonijkarzy, którzy potrafią w miarę swobodnie obniżać dźwięki zarówno środkowego, jak i niskiego rejestru harmonijki oraz potrafią improwizować. Tym razem chciałbym, aby zajęcia grupy miały formułę „100 pytań do…”, czyli skupienia się tylko i wyłącznie na zagadnieniach zaproponowanych przez uczestników. W związku z tym bardzo proszę, aby osoby planujące wziąć udział w zajęciach tej grupy zastanowiły się przed warsztatami nad tematami, które chcieliby poruszyć. Mile widziane będzie również dołączenie do maila zgłoszeniowego propozycji kilku tematów .

Godziny warsztatów:
gr.początkująca 13.30 – 15.30
gr. średniozaawansowana 16.00-18.00

Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 40zł (płatne na miejscu).

Zgłoszenia proszę wysyłać mailowo na adres wisnia.hca@poczta.fm; , najpóźniej na 3 dni przed warsztatami!

pozdrawiam i zapraszam
Łukasz ‘Wiśnia’ Wiśniewski
_________________
www.wisnia.info
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Mormegil 


Wiek: 27
Posty: 16
Skąd: Krościenko n.D
Wysłany: 2012-03-06, 18:35    Odp: [Warsztaty] Kraków, 18.03.2012, Harris Piano Jazz Bar

Będzie ktoś szedł z dworca głównego ,bo nie wiem czy trafie do tego klubu?
Btw:
Wisnia napisał/a:
Godziny warsztatów:
gr.początkująca 13.30 – 15.30
gr. średniozaawansowana 16.00-18.00

Wydaje mi się że powinno być średniozaawansowana 13.30-15,30 a zaawansowana 16-18 bo nie ma gr.początkującej :)
_________________
http://www.youtube.com/us...xD?feature=mhee
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
*Wisnia 

Posty: 109
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-03-07, 21:40    Odp: [Warsztaty] Kraków, 18.03.2012, Harris Piano Jazz Bar

Oczywiście masz rację!
Gr.średniozaawansowana 13.30 - 15.30
Gr.zaawansowana 16.00-18.00

Jeśli zdecydujesz się na udział, nie zapomnij wysłać mi maila, bo jeśli nie będzie żadnych zgłoszeń, to i ja nie przyjdę :)
_________________
www.wisnia.info
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu