Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
*Leszek Paech 

Posty: 11
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-03-01, 11:34    [Sprzedaż] Fender Bassman Custom

Sprzedam używanego przeze mnie przez kilka lat i specjalnie customizowanego pod harmonijkę Fendera Bassmana RI. Ten klasyczny 45 watowy,4- głośnikowy(głośniki oczywiście 10') w pełni lampowy piecyk jest w doskonałym stanie.Rok produkcji 2000. Lampy mało ograne -myślę że nie więcej jak 50 godzin.Wymieniłem je pół roku lata temu-na najlepsze chyba na rynku Groove Tubes. Do pieca dodaję mocny metalowy case. Piecyk jest po przeróbkach dokonanych przez Tomka Kiersnowskiego który był jego pierwszym właścicielem (posłuchaj jak brzmi na płycie "Z Rzeszowa przez Chicago do Kalifornii" !!!.) Wymienił on między innymi niektóre lampy tak aby wzmacniacz lepiej się przesterowywał i dwa z czterech głośników Jensena wymienił na Webera-Alnico. Ja dokonałem jeszcze jednej ważnej modyfikacji. Wysokiej klasy fachowiec odłączył nkompletnie niepotrzebny Level Brigh i zamiast tego mam drugie pokrętło wzmocnienia-dzięki temu można piec przesterować na lampach przedwzmaciacza co jest szczególnie ważne na mniejszych scenach, kiedy nie można należycie rozkręcić pieca żeby przesterować lampy mocy.
UWAGA! To w pełni zawodowy,zadbany,piekielnie głośny świetnie brzmiący sprzęt,więc proszę tylko o poważne zapytania,propozycje.
Dodatkowe informacje,cena sposób odbioru pieca i.t.d podam najlepiej bezpośrednio zainteresowanym na tym forum lub bezpośrednio poprzez e-maila: paech@wp.pl
P.S. Dlaczego sprzedaję taki świetny wzmacniacz?
Proza życia, niestety :( Wysiada mi kręgosłup i muszę się przesiąść na mniejszy lżejszy piec. Trzeba jednak zaznaczyć że Fender Twin używany na przykład przez Sławka Wierzcholskiego jest o 1/3 cięższy od Bassmana, tak więc nie jest znowu tak źle :)

[ Dodano: 2012-03-01, 12:47 ]
Tutaj http://www.youtube.com/watch?v=LLsNUPAEAeA możesz zobaczyć i posłuchać piecyka
_________________
Boogie Chilli w każdej chwili
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu