Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-01-22, 13:11    [Warsztaty] Śląskie Warsztaty Artystyczne

Organizowane od kilku lat przez Leszka Windera Śląskie Warsztaty Artystyczne w tym roku odbędą się w dwóch miejscach.
W dniach 1 - 4 lutego (od g.15) w Miejskim Domu Kultury „Batory” w Chorzowie (ul. Batorego 6),
zaś od 7 do 11 lutego (od g.16) w MDK „Południe” w Katowicach (ul. Jankego 136).

Tym razem organizatorzy szczególnie zapraszają wokalistów bo w ofercie tej edycji warsztatów znajduje się wyjątkowa okazja nauki śpiewu, ustawienia głosu, jego emisji, oraz nauka ruchu scenicznego.

Zajęcia poprowadzić będą znani muzycy oraz artyści - pedagodzy uczelni artystycznych, tacy jak: Danuta Sendecka, Ewa Uryga, Dariusz Ziółek, Artur Fredyk, Adam Buczek, Michał Dziewiński, Mirosław Rzepa i Leszek Winder.
Zwieńczeniem Warsztatów tradycyjnie będzie Koncert Finałowy z udziałem uczestników oraz wykładowców.

Chęć udziału w Warsztatach należy zgłaszać osobiście w Domach Kultury lub telefonicznie u Mirosława Rzepy (607 576 575). Udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny! :)

Info: Twój Blues
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2012-01-22, 14:23    Odp: [Warsztaty] Śląskie Warsztaty Artystyczne

Dzięki wielkie. Troszkę mnie miejsca zaskoczyły... W prawdzie wszędzie da się dojechać tramwajem ale obawiam się, że nie dam rady w terminach, w których mam sesję... Bardzo nie po drodze. No nic, spróbuję, mam nadzieję, że się nas tam więcej wybierze. No i niestety w tych godzinach nie da rady kumpel który też zawsze chodził...
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-01-22, 23:59    Odp: [Warsztaty] Śląskie Warsztaty Artystyczne

Na poprzednich dwóch warsztatach byla sekcja harmonijkowa - prowadził Janek Skrzek.
Teraz zrezygnowali, a może Kyks odpuścił.
Jako nauczyciel to On niewiele umie przekazać wiedzy. :(

Może powinni zatrudnić kogoś innego ze Śląska np. Dawida Wydrę?
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu