Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Szymek18

Posty: 0
Wysłany: 2011-12-27, 12:30    [Sprzedaż] Harmonijka chromatyczna CHROMONIKA I HOHNER C 260/40

Jak w temacie sprzedam lub zamienię na HOHNER ECHO lub SEYDEL FANFARE(z moją dopłatą).
Wszystkie kanały się odzywają(do przeczyszczenia nr 3, bo się trochę przytkał).
Harmonijka jest 10-kanałowa.
Zastrzegam, że nie jest to harmonijka nowa, można na niej grać ale nie jest już idealnie szczelna.
Cena 120zł
Pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
maniek111

Posty: 3
Otrzymał 1 punkt(ów)
Wysłany: 2011-12-27, 19:41    Odp: [Sprzedaż] Harmonijka chromatyczna CHROMONIKA I HOHNER C 260/40

To jest bezpieczne ? Zarazki nie są przenoszone ?
_________________
Word finder - najlepsza oferta
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
jsg 


Posty: 151
Otrzymał 9 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-12-27, 19:59    Odp: [Sprzedaż] Harmonijka chromatyczna CHROMONIKA I HOHNER C 260/40

maniek111 napisał/a:
To jest bezpieczne ? Zarazki nie są przenoszone ?


Tak z trochę innej branży, ale wierz mi że przy odrobnie chęci i stosując odpowiednie środki chemiczne i działania fizyczne, można osiągnąć naprawdę wiele.
Koledzy tu na forum wspominali o płynach do sprzętu dentystycznego- te same płyny można kupić, chyba prościej w sklepach zaopatrzenia tatuażystów i hurtowniach zajmujących się sprzętem dla salonów kosmetycznych. Mając znajomą pielegniarkę, można oddać harmoszkę do wysterylizowania w autoklawie.

Już wcześniej widziałem to ogłoszenie, poczytałem trochę i żal że nie pojawiło się przed świętami. Teraz niestety, jestem spłukany do cna, a że jeszcze daleki jestem od zapotrzebowania na harmonijkę chromatyczną, to leżała by i czekała, nie wiadomo ile... zaspokajając jedynie pasje zbieracza...
_________________
Moja strona, zupełnie nie poświęcona muzyce
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Szymek18

Posty: 0
Wysłany: 2011-12-27, 21:24    Odp: [Sprzedaż] Harmonijka chromatyczna CHROMONIKA I HOHNER C 260/40

Walnij setę przed graniem i po sprawie ;)

Ja ją kupiłem przez allegro, może o tym ogłoszeniu mówisz. Myślałem, że będzie się lepiej grało(chciałem spróbować gry na chromatyku). Jak jej nie sprzedam to zostanie u mnie, ewentualnie możesz się kiedyś odezwać, może jeszcze będzie na sprzedaż. Chętnie bym się zamienił na dobre tremolo, mogę nawet dopłacić.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu