Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-12-22, 21:40    Wesołych Świąt!

Z okazji zbliżających Świąt chciałem życzyć Wam, koleżanki i koledzy
wszystkiego najlepszego! Dużo zdrowia, szczęścia w różnych dziedzinach życia. Nie zapominajmy także, dlaczego świętujemy ten wspaniały okres, toteż życzę Wam błogosławieństwa Bożego. Owocnej gry na harmonijce. ;) :harp:
Szczęśliwego roku 2012!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
jsg 


Posty: 151
Otrzymał 9 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-12-22, 21:46    Odp: Wesołych Świąt!

A nie macie już dość tej około świątecznej zadymy, wszechobecnego nudnego życzenia z automatu?
Więc przede wszystkim nie zdrowia, szczęści pomyślności, ale rodzinnego i refleksyjnego przeżycia, na swoją miarę…

http://www.youtube.com/watch?v=_J36yuzAyv0
_________________
Moja strona, zupełnie nie poświęcona muzyce
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-12-22, 21:56    Odp: Wesołych Świąt!

Każdy ma prawo do swoich poglądów. :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-12-22, 22:13    Odp: Wesołych Świąt!

O ho ho, tak mamy dużo tego Bożego Narodzenia przez cały rok, że faktycznie, odbija się jak przeżarcie piernikiem. Nie mamy :) Jeśli ktoś przeżywa nierefleksyjnie i nierodzinnie, to kwestia wyboru lub losu. Za los nikogo winić nie można, jeśli ktoś z wyboru robi sobie te święta kijowymi to jego problem.
A jak już o problemach mówić, to zwyczajnie aż tak strasznie tą "zadymą" przejmuje się chyba ktoś, kto nie ma innych problemów :) Nie zwracam się z tym do Ciebie JSG, tak tylko rzucam generalnie.

Dzięki za życzenia i wzajemnie :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
ma-rucha 

Wiek: 44
Posty: 132
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Płock
Wysłany: 2011-12-22, 23:51    Odp: Wesołych Świąt!

Jeżeli chodzi o święta, to dla mnie czas ten kojarzy się przede wszystkim z rodziną i świątecznym nastrojem. To co dzieje się w centrach handlowych wkurzało mnie od dłuższego czasu a obecnie, gdy jestem pracownikiem jednego z takich centrów wkurza mnie tym bardziej -szaleństwo na parkingach i dzikie tłumy w środku - komercha na każdym kroku.
W tym roku złożyło się tak że ze względów służbowych wigilia odbędzie się u mnie w domu już jutro abyśmy wszyscy mogli zasiąść przy stole (we właściwą wigilię nie będzie to możliwe - praca...) nie mogę już doczekać się jutra - jak małe dziecko...

Wszystkim tym którzy sobie tego życzą, ja życzę wesołych świąt, zdrowia przede wszystkim, wielu harmonijek pod choinką i stałego doskonalenia się w grze a co za tym idzie- ogromnej satysfakcji z poczynionych postępów....
_________________
Nie ma że się nie da!!!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
KUKUSIEK 


Wiek: 64
Posty: 94
Otrzymał 8 punkt(ów)
Skąd: Goczałkowice Zdrój
Wysłany: 2011-12-23, 06:27    Odp: Wesołych Świąt!

Witam !!!!
UUUFFFF!!!!!! Już po przedświątecznym handlowym szale, więc mogę odetchnąć i zajrzeć na moje ulubione forum. Chciałbym też złożyć wam życzenia - W oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok pełni nadziei spoglądamy w przyszłość. Składamy życzenia: zdrowia, pogody ducha, spełnienia wszystkich marzeń, zawodowej satysfakcji i co najważniejsze, wielu sukcesów w przygodzie z harmonijką.............
http://youtu.be/Qc8ZbVcdHpg
KUKUSIEK
_________________
Od brzmienia harmonijki piękniejsza jest tylko cisza.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2011-12-23, 20:06    Odp: Wesołych Świąt!

Ja też już się uwinąłem z choinką, karpiem i lampkami.
Teraz Kobiety dają czadu w kuchni. :)

A teraz życzenia jako, że to urodziny Jezusa:

Przy wigilijnym stole, łamiąc opłatek święty, wspomnijcie, że dzień ten radosny w miłości jest poczęty, że jak mówi wam wszystkim dawne, odwieczne orędzie z pierwszą na niebie gwiazdką Bóg w Waszym domu zasiądzie.

http://www.youtube.com/wa...1&v=h4E15bcQMX0
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Big Boy 


Wiek: 69
Posty: 30
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-12-24, 01:47    Odp: Wesołych Świąt!

Życzę wszystkim Forumowiczom Wesołych Świąt !!! :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
SkinnyDogJones

Posty: 57
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-12-24, 10:34    Odp: Wesołych Świąt!

Wszystkim z forum: wesołych, zdrowych pogodnych, pełnych błogosławieństwa Wielkiego Dyrygenta i Jego Syna.

I choć jest to "muzyce STOP!" - Michael 'Lonstar' Łuszczyński - "Głośna Cicha Noc" http://www.reverbnation.com/play_now/song_11385429
_________________
"Dlaczego uczysz się grać na organkach, skoro nie umiesz grać?"
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu