Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy Mapa Google
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
~Felix 


Posty: 1368
Otrzymał 103 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2011-11-12, 12:48    [Warsztaty] Warsztaty z Keith Dunn'em

Zapraszamy na 2 godzinne warsztaty harmonijkowe z legendą harmonijki ustnej Keith Dunn'em, gwiazdą pierwszej edycji festiwalu Bluesroads. Zajęcia w języku angielskim odbędą się w najbliższy czwartek 17 listopada o 17 w klubie Żaczek. Organizatorami warsztatów jest Festiwal Bluesroads, Klub Żaczek i Fundacja Bratniak.

Keith zaprezentuje używane przez siebie techniki gry, zagadnienia związane z grą solową i rytmiczną.

Liczba miejsc: 15
ZAPISY: po przez dodanie się do wydarzenia na facebooku http://www.facebook.com/e...189257817821947 lub informacja na maila: kontaktbluesroads@gmail.com.

Wstęp: 10 zł

Keith Dunn

- harmonijkarz, wokalista i kompozytor pochodzący z Bostonu a mieszkający obecnie w Holandii. Zgłębiał tajniki bluesa grając z takimi mistrzami jak James Cotton, Muddy Waters, Stevie Ray Vaughan, Jimmy Rogers czy Big Mama Thornton. W Polsce występował z czołówką polskiej sceny bluesowej m.in. z Romkiem Puchowskim. Był gościem wielu festiwali bluesowych w Polsce i na świecie.
Keith podczas solowych koncertów wykonuje utwory z wielokrotnie nagradzanej płyty „Alone With The Blues”. Jak wspaniałym widowiskiem są jego występy niech świadczy fakt przyznania mu prestiżowej nagrody Talking Blues w kategorii najlepszy występ na żywo. Jest na świecie naprawdę niewielu harmonijkarzy, którzy są w stanie podołać wyzwaniu solowego koncertu. Jednym z nich jest właśnie Keith Dunn.
www.myspace.com/keithdunnmusic
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu