Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Janko_Muzykant 


Wiek: 40
Posty: 88
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: siewierz
Wysłany: 2011-10-23, 23:42    Suzuki Harpmaster tonacja C vs Suzuki manji tonacja C

Jestem posiadaczem harmonijki Suzuki Harpmaster w C i planuje swój dalszy rozwój i z związku z tym myśle o lepszej harmonijce i mam na oku model Suzuki Manji w C.

Jak kupiłem Suzuki Harpmaster w C to byłem zadowolony bo była o niebo lepsza pod każdym względem od mojego odpustowego modela harmonijki za 10zł. Bez porównania lepszy wygląd, dźwiek oraz wygoda bo do harpmastera nie trzeba silnych płóc.

Czy jak kupie Suzuki Manji w C to czy w porównaniu do modelu Suzuki Harpmaster w C będzie o niebo lepsze tak jak odpustowa harmonijka w porównaniu do Harpmastera a może Harpmaster lepiej brzmi mimo że tańszy?

Czy Harpmaster ma jakąś przewage nad Manji chociaż jedną?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kuba 


Wiek: 47
Posty: 555
Otrzymał 62 punkt(ów)
Skąd: kielce
Wysłany: 2011-10-24, 05:02    Odp: Suzuki Harpmaster tonacja C vs Suzuki manji tonacja C

hej,
po pierwsze odradzam Ci zakup instrumentu w tonacji C. Po drugie nie wiem czy będzie o niebo lepsza... ale na pewno z Manji można być zadowolonym - to wspaniała harmonijka. Niestety o harpmasterach nic nie wiem...

pzdr.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Janko_Muzykant 


Wiek: 40
Posty: 88
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: siewierz
Wysłany: 2011-10-24, 07:20    Odp: Suzuki Harpmaster tonacja C vs Suzuki manji tonacja C

Z czym tonacja C jest gorsza bo podobno jest najbardziej uniwersalna i jaka jest rużnica w graniu między Suzuki Harpmaster w C a Suzuki Manji w C ?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kuba 


Wiek: 47
Posty: 555
Otrzymał 62 punkt(ów)
Skąd: kielce
Wysłany: 2011-10-24, 08:08    Odp: Suzuki Harpmaster tonacja C vs Suzuki manji tonacja C

nie jest gorsza. Masz harmastera C, teraz kolej na jakąś inną tonację - może G? Od niedawna mam Manji Bb i jestem w niej zakochany. Jest głośna, szybka, brzmi pięknie i czysto. Super pasuje do ręki i ust... Z suzuków mam jeszcze bluesmastera E i też jestem bardzo zadowolony. Choć różnice między tymi modelami są wyraźne.

pzdr.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu