Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
moruluz 

Posty: 4
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-07-23, 00:25    Gdzie kupić stroiki ?

Jak w tytule tematu. Czy wie ktoś może gdzie można kupić osobno stroiki do harmonijek?
Raz widziałem gdzieś na youtube gość miał cały kartonik stroików i dobierał sobie do harmonijki własnej roboty. Nie doszukałem się informacji na temat sprzedaży samych stroików dlatego pytam. Jedyne co widziałem to płytki ze stroikami w cenie samej harmonijki :) Jeżeli ktoś wie coś na ten temat proszę o odpowiedź pozdrawiam.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2011-07-23, 13:42    Odp: Gdzie kupić stroiki ?

Od innych grających, którym nie są potrzebne stroiki, u producenta (vide: Seydel np.) :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
moruluz 

Posty: 4
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-07-23, 23:48    Odp: Gdzie kupić stroiki ?

No właśnie chodzi mi o stroik na kanale 5 na wdechu (seydel blues session G). Tylko żeby to nie było w takiej okrutnej cenie. A nie chciałbym robić przeszczepów z innych harmonijek.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-07-24, 12:55    Odp: Gdzie kupić stroiki ?

Możesz przyslać do mnie, za zwrot kosztów transportu, to wymienię stroik. Przyjęło się, że ten koszt to 20zł (czasem muszę na poczte dojechać). Wyżej wypowiadający się aansaa i wielu innych forumowiczów korzystało z takiej możliwości.
Od najbliższego poniedziałku do niedzieli nie będę miał dostępu do internetu, więc najlepiej kontaktować się później.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu