Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
arekceg 


Wiek: 34
Posty: 15
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: 2007-11-10, 10:27    [Koncert] Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa

Koncert odbył się wczoraj od godziny 19 do ok. 22.

Na początku kolega powiedział że zapewne będzie więcej zespołu niż ludzi na sali (no cóż - biłgoraj bluesowym miastem nie jest :D ) ale sala była pełna w mniej-więcej 80% więc to sukces :D wejście było za darmo, więc może stąd ta frekwencja. Anyways - Sławek w formie jak zwykle, tak samo reszta zespołu. Dowcip dopisywał ("Starczy tych braw - nie rozpieszczajmy sekcji rytmicznej w końcu perkusja to instrument gdzie wymachuje się rękami i zawsze się w coś trafi") tak więc cały koncert upłynął w miłej bluesowej atmosferze. Jakość nagłośnienia czasami była wątpliwa i ciężko było rozpoznać wokal, ale wszystkie solówki były idealnie nagłośnione. Oto kilka zdjęć, które zrobiłem:






i filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=CSjeu1xFYmk

jakość kiepska bo w canonie zdechła mi bateria więc wszystko robione olympusem.

Pozdrawiam.

edit:
wartość mojego big river harpa wzrosła 200 krotnie xD
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rzeszot 


Wiek: 35
Posty: 404
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-11-10, 18:41    Odp: [Koncert] Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa

Hehe, jakbym oglądał koncerty w Tygmoncie (3 ;] ) i w Lapidarium. Te same dowcipy, te same teksty, ale im częściej je słyszę, tym bardziej mnie bawią :D

Taki zrobię sobie mały konkurs na jasnowidza, przewidzę jakie grali kawałki (spróbuję nawet w kolejności), dodam, że mnie tam nie było!

1. Szósta zero dwie
2. Robota kipi
3. Zakratowana Cela
4. Swingowy Bal
5. Blues Mieszka w Polsce
6. John Lee Hooker
7. Blues Train
8. Chory na Bluesa
9. Blues for Charlie

pewnie zagrali też: "Blues w sile wieku" oraz "Bulteriera" (kawałek na chromatyku).

Szkoda tylko, że nie było Joanny Szczepańskiej, bez niej nie grają: "Roku 2000" :(

P.S.: Ile kawałków zgadłem?
_________________
"Obecnie bluesmani wolą pokazać w swojej grze jakich technik się nauczyli, zapominając o przekazywaniu przez muzykę swoich uczuć. Sam się do tego przyznaję..." Khalif Wailin' Walter
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2007-11-11, 10:46    Odp: [Koncert] Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa

Ale Ci zazdroszcze jeszcze nei slyszalem go life
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2007-11-11, 14:33    Odp: [Koncert] Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa

Ja też Go nie słyszałem live. Był na Nocach Bluesowych w Olsztynie w te wakacje ale nie mogłem przyjść...
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu