Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Over 


Wiek: 37
Posty: 191
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2011-06-28, 07:45    Szukam ścieżki dźwiękowej z serialu My name is Earl

Witam! Szukam wykonawców ścieżki dźwiękowej do serialu "My name is Earl" :) Chodzi mi o te harmonijkowe kawałki :) Kto to gra? :) Za pomoc byłbym wdzięczny :)

Pozdrawiam!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2011-06-28, 10:19    Odp: Szukam ścieżki dźwiękowej z serialu My name is Earl

Niestety nie znam serialu, ale znalazłem informację, że często wykorzystywane były w nim piosenki zespołu Lynyrd Skynyrd. Nie wiem, czy to pomoże.

Tu jeszcze linki: http://www.starpulse.com/...k_features_excl
http://soundtrackbase.com...arl-soundtrack/

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-06-28, 11:28    Odp: Szukam ścieżki dźwiękowej z serialu My name is Earl

Serial bardzo fajny. Co ciekawe jest tam też mnóstwo nawiązań do AC/DC. :cool:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2011-06-28, 11:56    Odp: Szukam ścieżki dźwiękowej z serialu My name is Earl

Medium, bardzo polecam, kawałek dobrej rozrywki.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Over 


Wiek: 37
Posty: 191
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2011-06-28, 19:33    Odp: Szukam ścieżki dźwiękowej z serialu My name is Earl

Dodam, że czasem pojawia się Queen, raz wyłapałem The Doors... Dobra muza leci w tle, ale mnie interesują te motywy harmonijkowe :) Jak by ktoś znał to proszę o info ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Bolverk 

Wiek: 41
Posty: 15
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Nowe Miasto Lub.
Wysłany: 2011-06-28, 21:26    Odp: Szukam ścieżki dźwiękowej z serialu My name is Earl

Serialu nie oglądałem, ale chyba to jest to czego szukasz. Jakby co to znalezione w google z frazami "my name is earl soundtrack harmonica", czwarty wynik. Jak pięknie jest znajdować to czego się szuka :)

Oto link.

Pozdrawiam.
_________________
Uczmy się gry na harmonijce ustnej. To jest świetny instrument do każdego rodzaju muzyki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu