Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
ister40

Posty: 1
Wysłany: 2011-06-08, 14:56    Hering Golden Blues

Witam!

Zastanawiam sie nad zakupem tej harmonijki(hering golden blues) ale bardzo malo o niej slyszalem i w google jak sie wpisze to jest tylko 1 sklep ktory sprzedaje ta harmonijke i zadnych tematow ani recenzji o niej. Chcialbym dodac ze to bedzie moja pierwsza harmonijka. W sklepie obok mnie obecnie jest tylko ona w tonacji C, pozatym itak wolalbym miec heringa niz hofnery + ja wole dac kase i dostac na miejscu ^^. Slyszalem dobre opinie o firmie hering jednak kierowaly sie one do modelu Hering Vintage Harp i Hering Black Blues. Prosze o rady.

Z gory dziekuje.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Kazik 


Wiek: 28
Posty: 84
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2011-06-11, 22:09    Odp: Hering Golden Blues

Hmm... Liczą sobie za niego ok. 150 zł, czyli to ta sama półka cenowa co Hohner Marine Band Deluxe, Seydel Blues Solist Pro, czy Suzuki Promaster. Czyli zła harmoszka niemal na pewno to nie jest. Jednak moja opinia nie musi być miarodajna, bo nie miałem jej ani razu w rękach, jak chyba nikt na forum (zupełny brak odzewu na Twój post). Na Twoim miejscu bym spróbował - tak jak piszesz: o Hohnera teraz ciężko, a taki Hering to zawsze jakaś alternatywa.
Pozdrawiam, Adam
_________________
Ewri dej aj hef de blus...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2011-06-22, 16:51    Odp: Hering Golden Blues

A ja bym nie ryzykował. Hering to klapa totalna wg mnie :)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-06-22, 20:14    Odp: Hering Golden Blues

Harry napisał/a:
Hering to klapa totalna wg mnie :)

A z jakiej to racji? :P Masz na myśli trwałość, brzmienie, stosunek cena/jakość?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-06-22, 22:31    Odp: Hering Golden Blues

Harremu nie pasuje Marina to nie pasuje mu i Hering :) Dobre harpy to są, kwestia indywidualna - jest dużo zadowolonych ludzi.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu