Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
*Leszek Paech 

Posty: 11
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-04-28, 12:17    HARMONY H 305 1966r. legendarny piec do harmonijki!

Noszę si e z myślą o sprzedaży prawdziwego cacka. Pół roku temu sprowadziłem ze Stanów legendarny piecyk Harmony H 305 z 1965 roku. Jest w doskonałym stanie,zarówno wizualnym jak i technicznym. Wszystkie lampy(2 x 6V6 , 2 x 12AX7 i prostownicza 5Y3) ma osobiście przeze mnie wymnienione. Dodatkowo przejrzał go dokładnie i wystawił ""certyfikat "autentyczności i niezawodności znajomy technik. Oryginalnie posiada 12 calowy głośnik Jensen C12R. Ten zacny głośnik był jednak dla mnie za cichy więc zakupiłem legendarny, pochodzący z lat 70-tych piekielnie głośny o głębokim dole Celestion Greenback. Teraz ten piecyk o wyjściowej mocy 17 Watt dostał potężnego kopa i daje radę nawet w głośnym zespole blues rockowym.
Jak już pisałem wzmacniacz jest w IDEALNYM STANIE I NIC ALE TO ABSOLUTNIE NIC NIE TRZEBA W NIEGO JUŻ INWESTOWAĆ!!!
Ma piękne,stare fenderowskie brzmienie z naturalnym przesterem pochodzącym z lamp mocy.
Nawet w Stanach ten model( H 305) jest to już rzadkość. Tym bardziej w takim stanie!
DLACZEGO SPRZEDAJĘ? Otóż tylko dlatego , że mam na małe sztuki Kalamazoo a na duże sceny Fendera Bassmana i przez pół roku grałem na Harmony raptem 2 razy. Nie mam wielkiego ciśnienia aby go sprzedawać(tak zacny sprzęt tylko rośnie w cenę :) ) ale z drugiej strony szkoda go, bo stoi w kącie a mógłby komuś służyć.
Bo to piecyk naprawdę zawodowy i prawdziwie uniwersalny, zarówno na małe jak i duże sceny.
Zainteresowanych proszę o kontakt.
Oryginalny głośnik Jensena będzie dołączony do piecyka!
Jaka cena? Zdzierać nie będę ale też za bezcen nie oddam :)
Amp kosztował mnie w sumie 1500 zł a głośnik Celestion Greenback to następne 500 zł...

[ Dodano: 2011-04-28, 12:34 ]
Piecyk jest z 66 roku :)
_________________
Boogie Chilli w każdej chwili
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu