Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Turismo


Posty: 8
Wysłany: 2011-04-16, 18:02    Sklep muzyczny muzyczny.pl

Witam,

jako że mój dostęp do oferty w mieście jest ograniczony a wiem że najlepsza byłaby w tonacji "C", chciałbym się dowiedzieć która z harmonijek byłaby najlepszym zakupem spośród oferty sklepu muzyczny.pl ?

http://muzyczny.pl/produkty.pl?grupa=119541

Do 90 zł.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
KUKUSIEK 


Wiek: 64
Posty: 94
Otrzymał 8 punkt(ów)
Skąd: Goczałkowice Zdrój
Wysłany: 2011-04-16, 19:45    Odp: Sklep muzyczny muzyczny.pl

Witam !
Jako że temat zakupu harmonijki był wałkowany już wiele razy to i użyj funkcji -" SZUKAJ " a na pewno znajdziesz odpowiedzi na swe pytania dotyczące wyboru harmonijki.jedyne co mogę ci powiedzieć to że oferta tegoż sklepu jest całkiem porządna , zamówienie jest błyskawicznie realizowane,(sam korzystałem z jego usług kilka razy i ani razu mnie nie zawiedli),do tego oferta jest bardzo szeroka.tak że z czystym sumieniem polecam skorzystanie z jego usług.
Pozdrawiam KUKUSIEK
_________________
Od brzmienia harmonijki piękniejsza jest tylko cisza.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Turismo


Posty: 8
Wysłany: 2011-04-16, 19:59    Odp: Sklep muzyczny muzyczny.pl

Cóż, użyłem funkcji szukaj oraz znalazłem interesujące mnie informacje, a były one takie:

Najlepiej na początek C - W ofercie sklepu nie ma C, nie wiem co wziąć w zamian.
Najlepiej Super20/Marine/Big River/Black Blues - W ofercie sklepu jest Black i Big River. Zakładam, że Big River jest lepsza.

Nie wiem po prostu co jest najlepszą ofertą do 90 zł. z tego sklepu.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
KUKUSIEK 


Wiek: 64
Posty: 94
Otrzymał 8 punkt(ów)
Skąd: Goczałkowice Zdrój
Wysłany: 2011-04-16, 21:15    Odp: Sklep muzyczny muzyczny.pl

:shock: Przepraszam ale po dokładnym zapoznaniu się z obecną ofertą wycofuję się z mojego polecania wyżej wymienionego sklepu.Faktycznie coś bardzo zubożała ta oferta od mojego ostatniego zamówienia.Pół roku temu nie było problemów z marką ani z tonacją.
Turismo może rozglądnij się po innych sklepach.Jeżeli to twój początek to polecałbym jednak tonację C lub A .Co do marki to musisz zadecydować sam bo ilu mamy forumowiczów tyle miałbyś propozycji ( no może trochę przesadziłem),i co najlepsze każdy będzie miał swoją rację. Moja propozycja wzbudzi u ciebie i wielu innych forumowiczów oburzenie ale ja na dzień dzisiejszy jeżeli bym zaczynał to kupiłbym coś takiego jak NOWOŚC SEYDLA - Seydel Blues Session STEEL C lub A (ja raczej w A ),Wiem że to ponad stówka więcej ale trwałość stroików i o wiele większa łatwość nauki różnych technik gry zrekompensuje ci dodatkowe koszty,Po za tym jeżeli nowość to możesz być raczej pewny że materiały i wykonanie będzie naprawdę solidne i harmonijka wytrzyma przynajmniej raz więcej niż ta z niższej półki.Wiem że nie odpowiedziałem ci na twe pytanie ale przyznam szczerze że nic bym nie wybrał z tej oferty o którą pytasz, Przepraszam jeżeli namieszałem ci w głowie,
Pozdrawiam KUKUSIEK :) :)
_________________
Od brzmienia harmonijki piękniejsza jest tylko cisza.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
Turismo
Turismo


Posty: 8
Wysłany: 2011-04-18, 10:15    Odp: Sklep muzyczny muzyczny.pl

Dziękuję Ci bardzo za wyczerpującą odpowiedź.

Ostatecznie zdecydowałem się na to dłuższe w czasie rozwiązanie, czyli zakupiłem przez allegro harmonijkę w C, Suzuki Harpmaster jako że moje fundusze są naprawdę ograniczone.

Dziękuję za rady i serdecznie pozdrawiam.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu