Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
piotrelda 


Wiek: 57
Posty: 40
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Elda (Hiszpania)
Wysłany: 2011-10-03, 20:36    Odp: Wasze największe rozczarowania

adamg53 napisał/a:
Napisałeś bzdury w/g mnie a teraz się usprawiedliwiasz posyłając nagranie nieumiejącego grać. Jak moglo ci przyjść do głowy ,że to moze być czyjś "guru", to jeden z wielu pokazujących swoje wypociny.

Jak ci przyszło do głowy geniuszu, ze się tłumacze, tak wlasnie uważam, nawet gdy to wychodzi poza mozliwosci twojej wyobraźni. Ludzi wszechwiedzacych i kwestionujacych wszystko to co sami tylko sa w stanie przetworzyć wlasnie nazywam guru, tak wiec panie guru wyjasnie ci jeszcze skad pomysł aby tak powiedzieć hm, przeczytałem komentarze do tych filmików.
Pozdrawiam zyczac glebokiej refleksji
Piotrelda
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2011-10-03, 20:47    Odp: Wasze największe rozczarowania

"przeczytałem komentarze do tych filmików" tego filmiku co podeslaleś z tym nieudacznikiem, co gra nie w tonacji a w/g Ciebie guru?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
piotrelda 


Wiek: 57
Posty: 40
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Elda (Hiszpania)
Wysłany: 2011-10-03, 20:58    Odp: Wasze największe rozczarowania

Sorki meczy mnie juz ten temat, coz jeśli wiesz więcej ode mnie co mysle, to trudno, widać taki juz jesteś. Podałem dwa bardzo skrajne na to przykłady, a pewnie gdybym podal ich dwieście to tez bys kwestionowal. Kolego mniej oszołomstwa, więcej otwartości ci zycze.
Piotrelda

[ Dodano: 2011-10-03, 22:04 ]
PS. Przeczytaj proszę jeszcze raz temat dyskusji, to moze ci przejdzie, Tak naprawde to się uczepiles slowa i manipulujesz ile wejdzie. Pozwól ze bede się wypowiadał za siebie mimo iz ty myślisz inaczej
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2011-10-03, 21:28    Odp: Wasze największe rozczarowania

Jak bym muślal tak jak Ty nie bylo by tej rozmowy.Bez obrazy ja się nie czepiam, tylko nie zgadzam się z twoim postem, zaczynającym ta dyskusję, sam uznaleś to za wypociny, nie rozumie czemu chcesz to przeksztalcić w aksjomat.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
piotrelda 


Wiek: 57
Posty: 40
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Elda (Hiszpania)
Wysłany: 2011-10-03, 22:16    Odp: Wasze największe rozczarowania

Widzisz, nie zgadzam się z toba inaczej brzmi niz "piszesz bzdury". Mysle ze sprzeczki moga byc konstruktywne, i chciałbym aby i ta się taka okazała. Widzisz mój kontakt z harmonijka jest juz niemały jakieś 40 lat, nigdy jednak tak mie nie zaczarowała jak w ostatnim czasie. W ostatnich miesiącach zaczarowała mnie na dobre, po wielu latach dowiaduje się co to jest bending overblow i wszystko co się tyczy tego instrumentu, po tych wszystkich latach biegania po swoje szczescie mam czas, o ironio (jestem bezrobotny) na to aby się wreszcie do niej zblizyc. Chce powiedzieć przez to ze jestem "zielony" w te klocki, ale tak trochę jak to powiedziec? inaczej. Poprzez upływ czasu mam pewne skojarzenia i wnioski, które dzisiaj staram się na swój sposób analizować. Na dzień dzisiejszy widzę bardzo często przerost formy nad trescia, tak to wlasnie widzę, a wydaje mi sie(popraw jeśli się mylę) ze mam prawo tak myślec.
Mam nadzieje, ze nie wyciągniesz nowego slowa i nie zrobisz z tego zagadnienia.

To tyle co mogę napisać od siebie. Chce tu w tym miejscu przeprosić innych forumowiczów za to ze zboczyłem z tematu, wiem ze możecie nie miec ochoty tego czytac, bynajmniej w tym miejscu.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
cjsimon 


Posty: 162
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: Londyn/UK
Wysłany: 2011-10-04, 09:27    Odp: Wasze największe rozczarowania

piotrelda napisał/a:
PS. przepraszam za ortografie, mieszkam za granica i moj komp. niema polskiej czcionki, poprawiłem tylko to co bylo możliwe.


start -> control panel -> regional and language options -> wybierasz polski z listy

przechodzisz na zakladke language/jezyki -> advance i dodajesz jezyk do listy, od teraz na dolnym pasku po kliknieciu ikonke es(jesli komputer ma hiszpanski windows) mozesz zmienic na polski i miec wszystkie polskie znaki ;)

sorry za off top
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
piotrelda
piotrelda 


Wiek: 57
Posty: 40
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Elda (Hiszpania)
Wysłany: 2011-10-04, 12:06    Odp: Wasze największe rozczarowania

"Wasze największeksze rozczarowania"- Przyznam ze moje rozczarowanie harmonijka BB którego doznałem to i tak pikus w porównaniu z rozczarowaniem ortodoksyjnie myslacych harpiarzy, mój oponent dyskusyjny wykazał się niebywałym talentem w tej dziedzinie. Poszperałem w roznych tematach i widzę ze nie jestem jedyna "ofiara". Moja dewiza jest
dalej aktualna, wiecej uczucia i mniej (często bezmyślnego) kopiowania.

Piotrelda
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kuba 


Wiek: 47
Posty: 555
Otrzymał 62 punkt(ów)
Skąd: kielce
Wysłany: 2011-10-04, 13:06    Odp: Wasze największe rozczarowania

i pomyśleć, że to wszystko przeze mnie...

A tak serio to szkoda życia na takie pierdoły. Czemu ma służyć taka wymiana zdań? Czy to ma pokazać wyższość jednego punktu widzenia nad innym? Proszę was...

Moje słowo nie dym. Podpisałem się bo uważam, że tak jest. Koniec kropka.

pzdr.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu