Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2011-01-13, 20:38    [Ciekawostka] Czy Beata Kossowska jest endorserem SEYDEL-a

Takie pytanie jak w tytule przyświecało komentarzom wprawdzie nielicznym, ale!...
W artykule magazynu Twój Blues ( Sławek Wierzcholski „twarzą” firmy Hohner), autor stwierdził, że Beata Kossowska jest aktualnie endorserem Hohnera.
Myślę, że po kolejnych komentarzach TB powinno być bardziej wnikliwe w pozyskiwaniu informacji żródłowych i w konsekwencji sprostować swój błąd.

http://twojblues.com/aktualnosci.php?id=355

Co Wy myślicie o tym?
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-01-13, 20:45    Odp: [Ciekawostka] Czy Beata Kossowska jest endorserem SEYDEL-a

Ja bardzo lubię TB ale co do wnikliwości w poszukiwaniu informacji - fakt, zdarza im się użyć tylko google i to pobieżnie przeczytane wątki na forach stają się źródłem informacji...
Co do tej sytuacji, to nie wiem jak jest ale nie zdziwiłbym się jakby było znowu coś bąknięte na podstawie pogłosek przekręconych po drodze 3 razy :) Niemniej bardzo lubię to pismo, nawet największym się zdarzają błędy....
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rolf 


Wiek: 34
Posty: 424
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2011-01-13, 23:04    Odp: [Ciekawostka] Czy Beata Kossowska jest endorserem SEYDEL-a

Beata kiedyś chyba była endorserem hohnera, teraz jest seydla. Po prostu maja nieaktualne informacje... Tak mi się wydaje ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
*Wisnia 

Posty: 109
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-01-14, 00:32    Odp: [Ciekawostka] Czy Beata Kossowska jest endorserem SEYDEL-a

Beata jest endorserem Seydel'a. Poniżej dowód :)
http://www.seydel1847.de/...egories/Artists
_________________
www.wisnia.info
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Oleq 


Wiek: 34
Posty: 30
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Gdynia / Wrocław
Wysłany: 2011-01-31, 20:27    Odp: [Ciekawostka] Czy Beata Kossowska jest endorserem SEYDEL-a

Piękna fotka, Łukasz! ;D
_________________
hop siup trallala jumba jumba jumba ja!
**********************************
Ola Latowska
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2011-01-31, 20:44    Odp: [Ciekawostka] Czy Beata Kossowska jest endorserem SEYDEL-a

Taki mały off:
Czy któryś z naszych rodzimych artystów jest endorserem Heringa? :)
Szukam na Ich stronie i takiej informacji znaleźć nie mogę (w ogóle nie ma nic napisane o przedstawicielach). :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rolf 


Wiek: 34
Posty: 424
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2011-02-01, 13:00    Odp: [Ciekawostka] Czy Beata Kossowska jest endorserem SEYDEL-a

Chyba nie... W ogóle bycie endorserem to, jak mi się wydaje, moda ostatnich kilku lat ;) Seydel ją rozkręcił i teraz po kolei różne firmy próbują nie być w tyle... Tak mi się przynajmniej wydaje, choć może po prostu jestem zbyt młody i nie wiem, co się działo kilka lat temu ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
*Bart Łęczycki 


Posty: 600
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-02-01, 18:12    Odp: [Ciekawostka] Czy Beata Kossowska jest endorserem SEYDEL-a

Rolf, niestety jesteś w "mylnym błędzie" :)
Zjawisko endorsingu było w zasadzie od zawsze w USA czy w Europie zachodniej. Po prostu gdy firma chce zwiększyć sprzedaż, szuka "twarzy" odpowiednich dla swego wizerunku.
W zasadzie nie ma polskiego odpowiednika tego terminu,
Więc firma produkująca gitary dla ciężkiego metalu, kontaktuje się np z muzykiem Gorgoroth'a i jakoś się dogadują (albo i nie :) ).
W ten sposób muzyk za dobry sprzęt czasem za darmo a firma może się powoływać w materiałach reklamowych że TEN muzyk gra na ich sprzęcie.

Zresztą podobnie jest z samochodami, kosmetykami czy rajstopami :)
A tak poważnie to dla muzyka jest to niemałe wyróżnienie.

Są 2 odmiany endorsingu: osoby które używają sprzętu danej firmy i te które grają TYLKO i wyłącznie na instrumentach tej marki.

Łatwiej jest być endorserem młodej firmy niż tej która jest wiele lat na rynku.
Duże firmy często "wybrzydzają" wśród muzyków I to jest ich błąd :) Co jest bez wątpienia z pożytkiem dla tych mniejszych, bardziej szanujących prawdziwą Sztukę ;)
Te większe za jakiś czas żałują i próbują kusić na różne sposoby szybko rozwijających się i coraz bardziej popularnych Artystów. Czasem udaje się ich zwerbować a czasem nie :)

Pozdrowienia !
_________________
www.bleczycki.com
bleczycki@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rolf 


Wiek: 34
Posty: 424
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2011-02-01, 18:57    Odp: [Ciekawostka] Czy Beata Kossowska jest endorserem SEYDEL-a

Bart Łęczycki napisał/a:

Zjawisko endorsingu było w zasadzie od zawsze w USA czy w Europie zachodniej. Po prostu gdy firma chce zwiększyć sprzedaż, szuka "twarzy" odpowiednich dla swego wizerunku.


Nie sprecyzowałem - chodziło mi o endorsing harmonijek :) Wydawało mi się, że przed Seydel'em to zjawisko nie było popularne, że w świecie harmonijek to ta firma zaczęła całą zabawę. Sławek Wierzcholski, grając kilkadziesiąt lat na hohnerach, dopiero teraz został ich endorserem - wydaje mi się, że tylko dlatego, że Hohner chce konkurować z Seydlem, który już zgarnął Ciebie, Wiśnie i Beatę ;) Tak samo Suzuki, wcześniej jakoś nie słyszałem o ich endorserach, a teraz jakoś sporo ich się zrobiło... Ale dopiero po fakcie, jak obok Marka Hummela, Wolfganga Niedckena i Jimiego Lee uwieczniono Cię na promocyjnym plakacie Seydla ;) (teraz wszystkich was mam nad biurkiem, hehe :D )
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu