Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Rotaflor

Posty: 76
Otrzymał 2 punkt(ów)
Wysłany: 2010-12-25, 01:29    Strefa umysłowa | strefa czlowieka

Zaintrygowal a raczej dalo mi do mysli (<good polish) to co powiedzial minigunem. Chcialem wyjasnić ze czlowieka może nie lubic, roznych ludzi, nie nawidzic ich, lecz nie musi w otoczeniu tego pokazywac. Chodzi mi o to ze wszystko ma swoje miejsce.

Homoseksualizm - dobrze niech sobie beda kobiety z kobietami sie kochac, ale jezeli facet lubi faceta jest to obrzydliwe, kobiety zawsze sa delikatniejsze i okazuja sobie wiecej uczuc, nawet heteroseksualne, lecz jezeli chca wyjsc na ulice i krzyczec ludzia pod oknami zeby ich akceptowali, latac z transparentami to niech to robia najlepiej na pustyni, bo mnie to nie obchodzi, tak samo nie jest fajnie patrzec na 2 facetow calujacych sie w miejscach publicznych. "Kamien wrzucony do wody nie moze wywolac sztormu" Tak samo homoseksualista w otoczeniu ludzi nie może zmienić ich nastawienia. Lepiej zeby sie z tym kryc przed ludzmi, niz pokazywac im to i wzbudzac ich nienawiść.

Dziekuje.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-12-25, 15:33    Odp: Strefa umysłowa | strefa czlowieka

Sądzę, że dobrze, że o tym piszesz, bo jak są kibice to są i kibole, są katolicy, są katole, są geje/lesbijki, to są i cyt. "pedały". Dla mnie jednoznacznie obnoszenie się ze swoją seksualnością jest objawem bycia zboczeńcem, nikim normalnym. Ja się nie chwalę publicznie co lubię.
Wiesz, w zasadzie jakby hetero jak ja czy ktokolwiek inny... biegał i krzyczał o swoich właściwych tej orientacji upodobaniach seksualnych, to jest to poniżej wszelkiego poziomu kultury itp.
Kiedyś jeden homoś kłócił się ze mną "a co, parkom hetero wolno się w parku tegesować a homo to już nie?". Cóż.. widać żenujący brak oczytania i klapki na oczach... hetero też nie wolno, nawet nie z racji prawa tylko kultury, obyczajów... nikt nie ma ochoty oglądać pieszczących się w parku ludzi obojętne jakiej konfiguracji płciowej.
Rozpasanie seksualne to typowe zjawisko w cywilizacji, która się kończy i to zjawisko również taki koniec przyspiesza. Mamy przykłady w historii, nie muszę daleko sięgać, sami znajdziecie.
Intymne sprawy powinny pozostawać intymne, niezależnie jakie są, bo mnie nie interesuje to, że ktoś lubi być dotykany tu i ówdzie a każdy ma jakieś swoje ulubione pomysły, które powinny pozostać między nim a partnerem/partnerką albo dla niego samego.
Uwierz mi, brzydkie lesbijki też by Cię brzydziły a takie 'na mieście' widziałem i nie byłem tak ucieszony jak podejrzewam cieszą się ludzie oglądając dwie śliczne dziewczyny "grające" w filmie erotycznym. Tak jak faceci, którzy zapewne Ci się nie podobają, bo jesteś hetero. Nie w tym rzecz... po prostu jak ktoś jest zboczeńcem, to powinien się leczyć. Bieganie w płaszczu z niczym pod spodem i pokazywanie zawartości płaszcza to to samo co te wszystkie parady.
Ponoć mają na celu zdobycie praw do zaliczania partnera do pierwszej grupy spadkowej... dobra, rozumiem ale to nie jest dobra droga. O ile prościej i skuteczniej byłoby zwyczajnie walczyć o to na drodze urzędniczej, szukając poparcia i pisząc ustawy niż tańcząc na rynkach i ulicach i kołysząc tyłkiem powtarzając metaforycznie "oto moje upodobania łóżkowe". Pokazując rozpasanie seksualne i swoje PRYWATNE upodobania ludziom, na których poparcie się liczy raczej się tego poparcia nie zdobędzie. Nie bez powodu się temu brzydzimy... sami sobie zapracowali. Oczywiście ci, którzy nie pozostawili swoich preferencji łóżkowych dla siebie, bo całą resztę szczerze szanuję.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
zarat 

Posty: 17
Wysłany: 2010-12-25, 18:33    Odp: Strefa umysłowa | strefa czlowieka

Zobacz, że to, jak określiłeś, "rozpasanie seksualne" stale postępuje już od niezłego czasu. Pierwsze pokolenie ludzi urodzonych w trzeciej RP, a nawet tych, którzy urodzili się pod koniec PRLu w kwestiach seksualnych sporo się różni od swoich rodziców. Seks? Dzisiaj nic nie znaczy. To tylko przyjemność. "Przecież tylko przespałem się z nią." Seks na pierwszej, no dobra, drugiej, trzeciej randce - to normalne. A co "lepsze" sztuki seksem kończą dyskoteki i inne imprezy i potem mówią, że to był tylko seks bez zobowiązań. Nie pcham się nikomu do łóżka, to się po prostu słyszy na codzień (jako że i ja i moi znajomi jesteśmy urodzeni na granicy przemiany ustrojów). I nie żebym z tym się zgadzał (pomińmy moje preferencje), ale w jaki sposób to zjawisko może prowadzić do upadku społeczeństwa?
_________________
nie blues, lecz rock'n'roll! | Hohner S20 C (od 10 listopada), Hohner Big Valley C (od 24 grudnia)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-12-25, 18:47    Odp: Strefa umysłowa | strefa czlowieka

W sumie w ten sposób, że skoro nawet to nie jest już w intymnej sferze życia człowieka, to ludzie tracą opory moralne przed wszystkim. To ważna sfera życia człowieka, ma bezpośredni związek z systemem wartości. Ktoś się szanuje lub nie... Jak ktoś nie ma przed niczym oporów - to ułatwia skłonność do kradzieży, agresji, nałogów i innych tego typu, bo nikt nie wyciąga od nich konsekwencji a "życie jest wieczne". Tak się kończą cywilizacje... Spartanie bezdusznie likwidowali słabsze jednostki, homoseksualizm panował - nie rozmnażali się szczególnie i skończyli się. Grecy... oni akurat sobie z tym poradzili przepędzając przez Ateny piękne panie, które odciągnęły mężczyzn od ciągłego zabawiania się w obrębie 1 płci.
Ja czekam aż podobnie się stanie we Francji. Wielka tolerancja, pełen liberalizm, aborcja tak, eutanazja tak, francuzów jest coraz mniej, kończą się - niedługo będą tam mieli samych muzułmańskich imigrantów. (już pomijając to, że w czasie rewolucji francuskiej wycięli inteligencję i obecni francuzi to same nowe pokolenia prostych chłopów)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rotaflor

Posty: 76
Otrzymał 2 punkt(ów)
Wysłany: 2010-12-27, 21:04    Odp: Strefa umysłowa | strefa czlowieka

Przemówmy faktami. Ludzie widzieliscie napewno reklame, teraz na naszych dziadkow/babcie pracują 4 osoby, nie długo będzie pracować na nich 1 człowiek. Natura to coś co jest nie podważalne, nie da się ożywić zmarłego, a jeżeli ktos będzie próbował to zostanie ukarany przez siły wyższe (Full metal alchemist - odsyłam bardzo uczące anime heh :) i filozoficzne) tak samo jest z homoseksualizmem, homoseksualizm podważa teorie darwina, teorie ewolucji, aby się rozwijać musimy zadbać o nasze pokolenie, jeżeli homoseksualizm będzie się rozwijał to zaburzy to "Ying-Yang" wiadomo na świecie muszą być pewne odchyły tak samo jak morderstwa i głupota. Jeżeli ich nie będzie to świat popadnie w kryzys. Jeżeli homoseksualisci chca niech będą, ale pokazywanie sie w miejscu publicznym jest nie etyczne, nawet heteroseksualisci ktorzy staja na środku miasta i się calują lub obmacuja wzbudzają przeciwreakcje. Od pierwszego pojawienia się człowieka ludzie walcza o teretorium > potem zakladali państwa które walczyły,W tych państwach musiała być równowaga, dla tego wybierało się starszyzne, teraz żyjemy w świecie ogólno światowych bitew, czy myślicie ze to jest takie dobre? możliwe ze zmniejszylo to ofiary, ale przez to terrorysci i inne grupy zaczynają "rozrabiac". Gdy nie nienawiść nie było by miłości, homoseksalisci staraja się o zaakceptowanie ich małużenstw oraz możliwość adoptacji dzieci, a to jest złe. Nie chodzi mi tu o poglądy kościoła chodzi mi tu o to, ze jezeli sie kogoś kocha to nie trzeba jakiegoś świstka papieru, a dzieci musza być wychowywane przez matki które mogą zrozumiec ich oraz przez ojcow ktorzy zawsze dadza w łeb. Homoseksualisci nie mają rodzicielskiego instynktu zawsze jeden z nich w zwiazku bedzie bez tego instynktu, nie zdaży się zeby zastapili matke i ojca. Cały świat jest teraz uzbrojony po żeby ale mimo to nikt nie uderza w innych atomowkami, bo polegamy na sobie, i nawet taka mala polska jest przydatna. Jezeli teraz homoseksualisci wygraja to bedzie to mialo efekt w przyszlosci. "Motyl trzepocząc skrzydłami potrafi wywołać huragan na 2 końcu świata."


heh. Swoją drogą w tych czasach ludzie zaskarbiaja sobie zadużo praw, i rasista może być ten który powie że "Coca-Cola to pot murzyna". Rasizm to nie nielubienie kogoś, a nienawiść, którą ludzie ucielesniają i pokazują w czynach.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-12-27, 21:22    Odp: Strefa umysłowa | strefa czlowieka

Co do emerytur:
To że na kogoś pracuje ktoś inny to wierutna bzdura, którą zus chce nam wcisnąć, bo roztrwonili naszą kasę - bo układ jest taki, że pracujemy na SWOJĄ emeryturę. Nie po to dostaję te świstki ile kapitału zgromadziłem żeby się dowiedzieć, że robię na kogoś a mniej osób będzie robić na mnie. Jeśli w drodze w czasie układ/zasady się zmieniły, to nie rozumiem dlaczego nie zostałem zapytany (albo raczej pare pokoleń wstecz) czy się zgadzam na to, żeby ktoś, kto w 'dobrej wierze' i za moją zgodą zaczął rozporządzać moimi pieniędzmi inaczej niż w ten sposób, na który się zgodziłem (lub zgodziło się poprzednie pokolenie).

Co do etyki publicznych zachowań - o tym właśnie mówiłem Rotaflor.

Co do wychowania dziecka - ja już znam i widzę po wielu znajomych efekt wychowania w niepełnej rodzinie. Musi być matka i ojciec. Bez tego osoba będzie miała wiele problemów w życiu. Co dopiero wychowana przez parę homoseksualną.. tożto cholera nie jest rodzina!
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2010-12-27, 21:43    Odp: Strefa umysłowa | strefa czlowieka

minigunmen, póki co, część społeczeństwa (urodzona przed 1 stycznia 1949 roku) jeszcze opiera się na systemie repartycyjnym, czyli właśnie tym, o którym Rotaflor pisał. Ale fakt, teraz mamy system kapitałowy.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rotaflor

Posty: 76
Otrzymał 2 punkt(ów)
Wysłany: 2010-12-28, 12:55    Odp: Strefa umysłowa | strefa czlowieka

@Minigunmen wiem ze pisałeś o etyce, ale warto było wspomnieć przy tak obszernym wywodzie.

Maciku właśne, dla tego jeżeli homoseksualizm jest zkaza, oni się nie mogą rozmanażac,a nie wychowywać porządnie dzieci, przez co właśnie nasz kraj traci. Załóżmy ze z 40~~mln polaków z tego 1 mln ludzi to homoseksualisci, założyłem mały procent ponieważ Polska nie jest tolerancyjnym krajem ;) . I teraz pomyśl że w mieście w i obrębach jego żyją ci homoseksualisci, to właśnie oni pracują na twoją emeryture, i nagle po 10 latach umrali, zostajesz bez kasy? ew. bedziesz miał mniejsza emeryture.

Zreszta Homoseksualizm to "Odchył w umyśle" Ponieważ, matka natura "zaprojektowała" nas tak żebyśmy mieli pociąg to kobiet, a jeżeli ktoś ma "Odchył w umyśle" to czy jesteśmy pewni że nie będą mogli sie posunąć dalej? Pedofilia może wynikać z kilku różnych rzeczy, i moim zdaniem bardziej prawdopodobne jest to że homoseksualista będzie pedofilem niż hetero. Dla czego? A nóż dla tego że dzieci w wieku 8-12 lat (jak mogą już z domu nadwór wychodzić), chłopcy i dziewczynki są bardzo podobni, racja da się ich odróżnić, ale dopiero w wieku 13-14 lat chłopcy zaczynają wyglądać jak chłopcy, do tego pory zachowuja tkz "Nieskazana urode".


(może troche z tym wytyczaniem wieku się pomyliłem :P ).
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu