Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-12-06, 00:00    [GP V] HB II - ocena prac

Otrzymałem trzy zgłoszenia. Ci trzej userzy to:
Cytat:
Paw
szaman69
Zamieszkaly

Wszystkie prace znajdziecie tutaj: http://www.harmoszka.com/...ijkowe-Bitwy-II

Zapraszam wszystkich do oceniania. ;-)
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Paw 


Wiek: 29
Posty: 45
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2010-12-06, 00:46    Odp: [GP V] HB II - ocena prac

Inimie, to są nasze poprzednie nagrania ;) . A przynajmniej mi się tak wyświetlają.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-12-06, 01:06    Odp: [GP V] HB II - ocena prac

Mam lekki syf po tych przenosinach. Sorry. Już ustawiłem odpowiednie nagrania.
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Zamieszkaly 


Wiek: 32
Posty: 698
Otrzymał 86 punkt(ów)
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-06, 07:57    Odp: [GP V] HB II - ocena prac

Paw - 3. Bardzo przeciętnie i przewidywalnie. Nie było źle, ale sądzę, że stać cię na więcej. I sądzę, że powinieneś popracować trochę nad brzmieniem. W sumie ja też powinienem, żeby było chociaż takie jak u szaman'a69. (Nie on nie ma tego czytać) :)

Szaman69 - 5. Bardzo mi się podobało. Nic dodać nic ująć. No może jakbyś jeszcze trochę ciszy zostawił, ale to subiektywne zdanie.

Pozdrawiam
_________________
https://www.facebook.com/brodatedzwieki
https://www.youtube.com/c/brodatedzwieki
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-12-06, 11:50    Odp: [GP V] HB II - ocena prac

Tak myślałem, że zainteresowanie będzie żenująco niskie. Nikomu się nie chce tonacji zmieniać.

Paw - 3
cóż, początki jeszcze :)

Szaman69 - 4+ :)
były momenty, że było za dużo, za pełno... Zamieszkały ma rację, przydałaby się cisza, bo cisza to też muzyka. I zgubiłeś się w graniu chromatycznym, bez czytelnej melodii ale technika całkiem fajnie. Musiałbyś częściej kończyć frazę na tonice, dzielić to co grasz na frazy, jak linijki tekstu, żeby podkład nie był całkiem obojętną sugestią rytmu. Nie widzę w tym kompozycji i pomysłu niestety, żadnego riffu, który by to spajał, ale że to się zrobił wyścig techniczny moim zdaniem to na 4+ zasługujesz. Chopie, co się dzieje? Teraz trzeba siąść, poszukać jakiegoś bólu w duszy i go odzwierciedlić :) grać bluesa a nie najtrudniejsze ciekawostki.

zamiaszkały - 5
ze 2 razy za głęboko przy blue third, mały fałsz. Oprócz tego super, ciut jazzowo. Feeling, pomysł, 10 razy mniej dźwięków niż niektórzy grają a wystarczy :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Paw 


Wiek: 29
Posty: 45
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2010-12-06, 16:37    Odp: [GP V] HB II - ocena prac

Cóż, osobiście lubię naturalne brzmienie. Wszelkie przestery i efekty na nieprofesjonalnym sprzęcie wychodzą sztucznie i plastikowo.

szaman69 - 3 Po nagraniu nasuwa się myśl, że dość szybkie zapierdzielanie po kanałach to nie wszystko. Na niskich dźwiękach było dobrze, jednak wyższe biły mnie strasznie po uszach, nie wiem czy trafiły w tonację (mądrzył się nie będę, bo słuch muzyczny mam praktycznie żaden). Jak dla mnie, ten podkład po prostu do Ciebie nie przemówił. Było wspomniane już, iż bez większego składu. Oczywiście, szacunek za technikę.

Zamieszkaly - 5 Wreszcie pokazałeś na co Cię stać. Gdybym za poprzednie nagranie dał Ci 5, to musiałbym teraz przeprawiać. Plus za oryginalne, ciekawe brzmienie - genialnie się wpasowało, chyba pierwszy raz odkąd słucham tutejsze bitwy. Dalej rozwodził się nie będę. Po prostu, świetnie, nie mam nic do zarzucenia.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
szaman69 


Wiek: 33
Posty: 174
Otrzymał 26 punkt(ów)
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2010-12-10, 15:53    Odp: [GP V] HB II - ocena prac

Paw 3+
Nie było źle, idziesz w dobrą stronę ale jak wspomniał minigunmen to jeszcze początki. Myślę że warto byś zaczął używać ekspresyjnych dwudzwięków (34) i (45) bo to wzbogaci twoje brzmienie.

Zamieszkały 5
Super, bardzo mi się podobało.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu