Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
kendi 


Wiek: 30
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-11-21, 14:38    Z innej beczki: kotka do odddania

Znajomy ma do oddania małą czarną kicię. Chętnych proszę o kontakt na pw. Oryginalny post:
Cytat:
Hey.

Może pisze w sprawie mało związanej z ASG, ale sprawa tego wymaga że tak to ujmę :-P .

Oddam kotkę po wypadku samochodowym, tak wyszło że przejechałem ją jak jechałem do domu... Ogólnie kotka już jest wyleczona, miała uszkodzenie kręgosłupa przy miednicy i pomniejsze zadrapania, jednak udało się ją odratować chodzi, je i w sumie funkcjonuje normalnie. Jednak wiadomo że po takim urazie już nie odzyska poprzedniej sprawności i raczej samej nie uda jej się już żyć tak na dziko.
Jest na wpół dzika, taki typowy osiedlowy kot, przyzwyczajona do ludzi ale się boi i nie daje dotykać.

Jako że sam już kota mam to drugiego za bardzo nie mogę mieć z racji braku tolerancji między kotami, nom i mieszkam w bloku co dla takiego kota jest katorga być w ciągłym zamknięciu.
W skrycie to ujmując oddam kotkę, do mieszkania w bloku się nie nadaje ale do domku jednorodzinnego albo gospodarstwa gdzie jest dożo przestrzeni pasuje... chodzi głównie żeby dać jej jeść raz na 2 dni i żeby miała dach nad głową na zimę i nie marzła.
Z kotką daje koszyk gratis :mrgreen:




EDIT:// Oferta już nieaktualna, kotek oddany.
_________________
Taniec Mahoniowych Tuńczyków!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Chainsaw 

Wiek: 114
Posty: 405
Otrzymał 10 punkt(ów)
Skąd: a Szczypior to wie
Wysłany: 2010-11-22, 16:51    Odp: Z innej beczki: kotka do odddania

kurcze a ja przeczytalem kostka do oddania i juz sie cieszylem :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-11-22, 19:42    Odp: Z innej beczki: kotka do odddania

Biedactwo... Bardzo mi szkoda zwierzątka, ale z moim psem miałoby wcale
nie lepiej :(
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu