Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Piotrek94 

Wiek: 29
Posty: 2
Skąd: Strzyżów
Wysłany: 2010-11-03, 10:31    Stare Dobre Małżeństwo - Nie rozdziobią nas kruki

http://www.youtube.com/watch?v=K1e6_8ASJd8 jeśli ktoś rozpisałby to co gra harminijka na początku i pod koniec byłbym bardzo wdzięczny :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-11-03, 16:26    Odp: Stare Dobre Małżeństwo - Nie rozdziobią nas kruki

Sorry, ale ten link to bynajmniej nie jest SDM ;) . Harmonijki też w tym jakoś nie słyszę :hihi: .

[size=9][ [i][b]Dodano[/b]: 2010-11-03, 16:34[/i] ][/size]
A co do samego kawałka (bo znam) to jest chyba taka improwizacja. Tego się raczej nie rozpiszę. W takiej sytuacji bierzesz harpa w odpowiedniej tonacji próbujesz robić coś podobnego. Nie jest to specjalnie trudne technicznie, więc po pewnym czasie prawdopodobnie będziesz grał nie wiele gorzej. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez mr.Michalos 2010-11-03, 17:23, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Piotrek94 

Wiek: 29
Posty: 2
Skąd: Strzyżów
Wysłany: 2010-11-03, 16:55    Odp: Stare Dobre Małżeństwo - Nie rozdziobią nas kruki

przepraszam bardzo pomyliłem linki :P chodziło mi o ten kawałek: http://w526.wrzuta.pl/aud...iobia_nas_kruki :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-11-03, 17:22    Odp: Stare Dobre Małżeństwo - Nie rozdziobią nas kruki

Wszystko jasne. Każdy ma prawo do błędu. Dobrze, że przez pomyłkę nie dałeś niczego +18. :D W tedy nie wróżyłbym Ci świetlanej przyszłości...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-11-04, 17:23    Odp: Stare Dobre Małżeństwo - Nie rozdziobią nas kruki

"bierzesz harpa w odpowiedniej tonacji próbujesz robić coś podobnego" no rewolucyjne podejście zauważ, że tam wszystko gra tongue blockingiem i nie jest to takie proste jak by ci sie wydawało. Tonacja harpa D.Rozpisać jak najbardziej się da.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-11-04, 18:45    Odp: Stare Dobre Małżeństwo - Nie rozdziobią nas kruki

Sorry za tego posta. Napisałem tak jak myślałem. Od dzisiaj nie będę pisał w tym dziale, jeśli nie będę pewny tego co mówię. Zostawiam to tym, którzy naprawdę znają się na rzeczy (np. Tobie [b]adamg53[/b], ). Myślałem, że to taka spontaniczna przygrywka. No cóż każdy ma prawo do błędu ;) . Choć ostatnio na tym forum sporo mi się takich ,,błędów" zdarza. Pozdrawiam :) .
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-11-04, 21:11    Odp: Stare Dobre Małżeństwo - Nie rozdziobią nas kruki

Pisać zawsze należy tylko dodaj ,tak mi się wydaje ( a wtedy można to sprostować) ja też często tak piszę, że to moja wersja. Zawsze znajdzie się ktoś co słyszy inaczej (nawet z nut piszący się mylą)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu