Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-10-19, 20:10    Wasze ulubione bajki z dziecinstwa

Ostatnio ten dział forum obfitował w burzliwe dyskusje, więc dla odmiany chcę założyć taki lekki i sympatyczny temacik :) . Moimi ulubionymi dobranockami były ,,Krecik" i ,,Bolek i Lolek".Lubiłem też inne produkcję np. ,,Pampaliniego łowcę zwierząt", ,,Reksia", starego,,Kubusia Puchatka" (to był dla mnie prawdziwy film akcji :cool: ), ,,Rumcajsa", ,,Wróbla Ćwirka" i inną klasykę :) . Kiedyś to były bajki, nie to co teraz... Obecnie napychają mózgi dzieci jakimiś pierdołami, jak ,,,Ben sren", ,,Naruto" i temu podobne, a potem rodzice dziwią się, że dzieci głupie i agresywne .

[size=9][ [i][b]Dodano[/b]: 2010-10-22, 21:55[/i] ][/size]
O ile pamiętam to Krecik sympatycznie grał na ,,organkach". Co wy na umieszczenie go w dziale ,,światowi harmonijkarze" ;)

[size=9][ [i][b]Dodano[/b]: 2010-10-22, 22:38[/i] ][/size]
No cóż liczyłem na trochę więcej wyświetleń :( . No cóż może tylko ja jestem takim dużym dzieckiem ;) .
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Sonnesheint 


Posty: 8
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-11-03, 22:13    Odp: Wasze ulubione bajki z dziecinstwa

Muminki - krótko mówiąc :

Wychowałem się na muminkach, do dzisiaj ujmuje mnie ich postrzeganie świata, ta idealizacja. Prawdziwe arcydzieło! Do tego sylwetki bohaterów zapadają nam na długo w pamięć a przy tych 'straszniejszych' do dzisiaj mam ciarki :)

Cały cykl książek oraz genialna japońska animacja. Widziałem większość odcinków :)

Jestem maniakiem i mogę prowadzić długie dyskusje.

Do tego postać włóczykija skłoniła mnie do zakupu harmonijki i to Jego melodii nauczyłem się jako pierwszej, samodzielnie rozpracowując ją ze słuchu. Pisać można by jeszcze długo, długo
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Marlionkk 

Wiek: 35
Posty: 73
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Wysłany: 2010-11-10, 22:02    Odp: Wasze ulubione bajki z dziecinstwa

Ja się wychowałem na bajkach Hanna-Barbera. Ale tych starszych.
Jetsonowie, Flinstonowie, Detektyw Pan pchełka, Pies Huckerbery, Miś Jogi. Odlotowe wyscigi, Dusterdly & Mutley itp.
Były kiedyś do kupienia wydanie VHS H-B, ale to w 88 roku.
Bardzo lubie do tego wracać

POzdrawiam!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-11-11, 09:55    Odp: Wasze ulubione bajki z dziecinstwa

No tak "Miś Jogi" :) . Bardzo miło wspominam tą kreskówkę.

[size=9][ [i][b]Dodano[/b]: 2010-11-11, 10:03[/i] ][/size]
Sam czasem oglądam go z młodszym bratem (7 lat) i bawi mnie tak samo, jak wówczas, gdy byłem tzw. "małym szkrabem" :hihi: .

[ Dodano: 2010-11-11, 17:31 ]
I jeszcze Garfield.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu