Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-10-12, 21:04    [Sprzedaż] Sprzedam 2 mikrofony

Siema!
Potrzebuje kasy zatem sprzedaje dwa majki z prywatnych zasobów :)

Pierwszy z nich to shure beta 58a - mikrofon legenda - studyjno - estradowy dynamiczny mikrofon wokalowy :)
Jest to jakby mocno poprawiona wersja sm58 :)
Mikrofon-legenda - w zasadzie nie ma co się rozpisywać, pełno o nim w internecie :)
Dla zainteresowanych dodam, że mikrofon jest oryuginalny - potwierdza to email wymieniony z firmą shure - wysłałem im zdjęcia, odpisali, że to oryginał, sprawdziłęm w sklepie muzycznym posłużywszy się wprawnym okiem jego właściciela, który często tym sprzętem handluje, oraz zważyłem mikrofon - co do grama ta sama waga :)

Cena? dla harmoszkowców 400 zł do sprzedaży od ręki. Do ewentualnej drobnej negocjacji :)
Noi można odebrać w kielcach albo krakowie lub też wysyłkowo :)

Drugi majk to rarytasik, moja perełka, która też iść musi niestety pod młotek...

Shure, wyprodukowany dla ampro. Mikrofon krystaliczny w obudowie jak http://farm4.static.flick...e32b_z.jpg?zz=1 - naprawde mocarna bestia, nie tylko działający - jego sygnał NICZYM nie odstępuje w kwestii mocy shure CM :) Jest mniej przesterowany ale TEJ SAMEJ GŁOŚNOŚCI - rzadka rzecz jeśli chodzi o kryształy - cóż, mój prywatny fart :)
Mikrofon w środku, tj wkładka niestety nie jest okrągła, ale okrągła otoczona jakby kołnierzem - zainteresowanym wyślę zdjęcia - zrobione przy okazji konsultacji z golden bugiem :) Który zresztą potwierdził, że to kryształ :)

cena? 300 zł :) również do negocjacji :)


Zainteresowanych zapraszam do pisania tutaj, na priv lub też gg :) Albo email :D
Co kto lubi, w zasadzie :)

Pozdrawiam!

[ Dodano: 2010-10-12, 22:08 ]
aa, i zdjęcia dokłądne wrzuce jutro obu majków :)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-10-17, 13:54    Odp: [Sprzedaż] Sprzedam 2 mikrofony

Zastanawiam się nad drugą propozycją... Dam znać na PW do końca miesiąca :) .
I jeszcze jedno czy taki mikrofon będzie dobrze brzmiał podpięty do zwykłego wzmacniacza gitarowego?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2010-10-17, 16:05    Odp: [Sprzedaż] Sprzedam 2 mikrofony

Jako że już przerobiłem to zagadnienie, mogę powiedzieć, że to Ci razem nie zabrzmi:) to po pierwsze, a po drugie i tak kupisz sobie tranzystora na początek, ale chyba trzeba przez to przejść i na własnej skórze sprawdzić.
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-10-18, 06:30    Odp: [Sprzedaż] Sprzedam 2 mikrofony

Nie zabrzmi?
O lol.
Dlaczego?

Ten drugi to mikrofon o wysokiej impedancji, krystaliczny - i bardzo mocny. Brzmi zaje**** po podpięciu do gitarowca ;-)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Marcel_Banda 


Wiek: 46
Posty: 63
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-10-18, 07:55    Odp: [Sprzedaż] Sprzedam 2 mikrofony

[quote="mr.cymbał"]Zastanawiam się nad drugą propozycją... Dam znać na PW do końca miesiąca :) .
I jeszcze jedno czy taki mikrofon będzie dobrze brzmiał podpięty do zwykłego wzmacniacza gitarowego?[/quote]

ja osobiście nie mam przeciwskazań do podpinania mikrofonów do tranzystora - o ile to nie tranzystor za 200 zł na piezaku :)
ja Blackedge podpinam do Fendera Stage 160. - mięso idzie z niego jak z ubojni... :)
_________________
Marcel, Banda Łysego
www.bandalysego.pl

----------------------------------------------------------
trzeba wiedziec...kiedy dmuchnąć....
----------------------------------------------------------
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-10-18, 16:54    Odp: [Sprzedaż] Sprzedam 2 mikrofony

Wzmacniacz jest porządny, bo kieruję się zasadą, że lepiej kupić 20 letni sprzęt dobrej firmy, niż chińskie badziewie :) .Mam takiego fajnego Marshalla, bo gość nie wiedział, co sprzedaje i zapłaciłem za niego 400 złociszy :hihi:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
gmx

Posty: 233
Otrzymał 26 punkt(ów)
Wysłany: 2010-10-18, 17:11    Odp: [Sprzedaż] Sprzedam 2 mikrofony

A co do "chińskiego badziewia" warto zobaczyć poniższy filmik, w którym panowie prezentują 5W piecyk LiSheng. Warto poczekać na pana o pseudonimie HarpSucker (3:07 min). Ten pierwszy mnie nie porwał swoim brzmieniem, ale to kwestia gustu.

http://www.youtube.com/watch?v=e5RW_yYFS-s

Pzdr
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-10-18, 21:54    Odp: [Sprzedaż] Sprzedam 2 mikrofony

A to "zwykły" równa się "tranzystor" ?

[ Dodano: 2010-10-18, 22:57 ]
Generalnie, to mówiłem o majku, nie o wzmaku:)
Tranzystory to nienajlepiej :)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu