Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor
Wiadomość
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-10-03, 23:00    [GP V] HB I - ocena prac

Minął czas zgłoszeń. Dostałem łącznie pięć prac, ale na tę chwilę dopuszczam tylko cztery. Dzisiaj po południu dostałem maila, w którym był tylko załącznik i podany model harmonijki na którym zagrano do podkładu. Nikt się nie podpisał i nikt też nie napisał w temacie ze zgłoszeniami, że to jego praca, więc nie mam pojęcia kto mi to wysłał. Pomyślałem sobie, że jeśli ta osoba zgłosi się w trakcie głosowania to po prostu ją tutaj dopiszę, ale konsekwencją tego będzie to, że będzie mniej czasu, aby ją ocenić, czyli w konsekwencji mniej wyciągnie z zabawy. Jeśli nie będzie żadnych sprzeciwów to właśnie tak będzie. Jeśli ktoś ma coś przeciw proszę pisać tutaj przy okazji oceniania. ;-)

Autorami pozostałych czterech prac są:
[quote]KatuzaR
Paw
szaman69
Zamieszkaly[/quote]
Wszystkie prace są do odsłuchu [url="http://www.harmoszka.com/harmonijkowe-bitwy/Grand-Prix-V/Harmonijkowe-Bitwy-I"]tutaj[/url]. Proszę głosować zgodnie z regulaminem.

Autorem podkładu jest Claude Sirois. :) Jego myspace: http://www.myspace.com/claudesiroisguitariste

Pozdrowienia. :)
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Ostatnio zmieniony przez INIM 2010-10-05, 08:09, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mat21jar 


Wiek: 31
Posty: 92
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Jarocin
Wysłany: 2010-10-03, 23:26    Odp: [GP V] HB I - ocena prac

KatuzaR [b]4[/b] Jak dla mnie harmoszka troszkę głośniej, fajne wibrato.
Paw [b]4+[/b] Początek trochę niemrawy, ale później się rozkręciłeś PS. A na początku utworu ktoś coś krzyczy. Plusik za ten okrzyk :P
szaman69 [b]5-[/b] Momenty fajne i momenty słabe. Fajna taka mięsista gra, ale ogólnie najwięcej mi się podoba to nagranie.
Zamieszkaly [b]4-[/b] Trochę brakowało mi jakiegoś powera w tym, ale ogólnie nie jest źle. Na końcu też jakiś okrzyk, ale tamtem Pawa był lepszy ;)

PS. Nie oceniam techniki, bo sam jej wystarczająco nie mam. Oceny wynikają z odczuć jakie wywarły na mnie utwory. Ogólnie wszystkie nagranie stoją na wysokim poziomie, ale trzeba było jakoś ocenić. Pozdrawiam i gratuluję nagrań :)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-10-04, 11:01    Odp: [GP V] HB I - ocena prac

KatuzaR 2
- rytmicznie, fajnie ale wydaje mi się, że troszkę bez pomysłu.
Paw 3
- tu z pomysłem lepiej ale słyszę kilka przypadkowych zagrywek - niemniej będzie dobrze ;)
szaman69 5
- fajny wstęp, wiesz co grać, brzmienie bardzo fajne. Trafiasz w blue third, jestem bardzo wyczulony na to, więc ode mnie 5 za to.
Zamieszkaly 4
- techniczne sprawy troszkę nie teges ale to sprzęt, poza tym fajne brzmienie, przyjemne wibrato, jest pomysł.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Drui 

Posty: 292
Otrzymał 18 punkt(ów)
Wysłany: 2010-10-04, 13:07    Odp: [GP V] HB I - ocena prac

Nieśmiało czas zedbiutować w HB, tym razem jako oceniający :oops:
Oceny stawiam wg subiektywnego klucza: przyjemności ze słuchania:
[b]KatuzaR : 3+[/b] bardzo cicha gra w stosunku do podkładu, chyba błąd na poziomie zmiksowania ale z trudem trwałem do końca, bo niestety brzmi jakby harp był podkładem a nie na odwrót. + za to, że z pewnością było tam wiele fajnych rzeczy, tyle że nie mogły się przebic nad podkład
[b]Paw: 4[/b] na moje niekształtne ucho trochę chaosu mniej więcej w środku ale wporzo ogólnie
[b]Szaman: 5[/b] dla mnie zwycięzca tej potyczki, może dla mnie zbyt przesterowane jak na "klimat" podkładu ale melodycznie najbardziej spójne
[b]Zamieszkały: 5-[/b] hmm, niby wszystko ok, gładko ale chciałoby się tego czegoś ;) i trochę przester taki, hmm "zbyt pc-mikrofonowy", choć mogę się mylić.

Do każdego komentarza dodałbym również "Świetnie! Gratulacje, też bym chciał tak, mam nadzieję, że starczy mi odwagi następnym razem. Dajecie inspiracje, serio!" :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
szaman69 


Wiek: 33
Posty: 174
Otrzymał 26 punkt(ów)
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2010-10-04, 13:07    Odp: [GP V] HB I - ocena prac

KatuzaR - Kiepsko cię słychać, ale tam gdzie słychać zasługujesz na [b]3[/b].

Paw - Momentami strasznie charczysz. Nie wiem czy to celowy efekt, ale jeśli nie to ćwicz siłe podciągów, a growl zostaw na później kiedy juz podstawowa technika zostanie opanowana. Dla ciebie [b]4[/b]

Zamieszkaly - Ciekawa fraza, momentami grasz jak sekcja dęta. Ogólnie słychać że wiesz o co chodzi w improwizacji. Jeszcze trochę i będziesz wymiatał :) Ode mnie masz [b]5[/b]
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Tom'ash 


Wiek: 30
Posty: 29
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: 2010-10-04, 13:56    Odp: [GP V] HB I - ocena prac

O kur.. sorry i to ja się nie podpisałem bo troszkę w pośpiechu wysyłałem jeśli chcesz wyśle potwierdzenie mailem że to moja praca
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-10-04, 14:13    Odp: [GP V] HB I - ocena prac

Nie trzeba. Z maila który masz w profilu dostałem te nagranie, więc wszystko jasne. Tylko co to za rozszerzenie? Możesz mi to wysłać w mp3? Po pierwsze to waży 15 kb, a po drugie mój linux czyta to jako plik .xml.
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Tom'ash 


Wiek: 30
Posty: 29
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: 2010-10-04, 15:01    Odp: [GP V] HB I - ocena prac

Mój audiocity niestety nie chce coś zmienić tego na mp3 udało się tylko na wave i tak wysyłam mam nadzieje, że zadziała

[ Dodano: 2010-10-04, 16:08 ]
miałem problem i musiałem ukrócić plik ale jest
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
KatuzaR 


Wiek: 32
Posty: 319
Otrzymał 29 punkt(ów)
Skąd: Kryry
Wysłany: 2010-10-06, 10:40    Odp: [GP V] HB I - ocena prac

Wszyscy grali w rytmie i grali dobrze technicznie, więc tego nie komentuję tego. Opiszę co mi się podobało poza techniką.
Paw:4 Fajny growl, fajnie chodziłeś w górę i w dół troszkę przed połową. Rytm ok. Ładnie też schodziłeś ;) Mi się podobało ;)

Szaman:5 Fajnie się wczułeś. Wyraźny, przemyślane też fajnie :) Dużo "chodzenia". Fajne ;)

Zamieszkały:5+ Ty jak zwykle w twoim stylu. To chyba największa pochwała dla muzyka. Indywidualny styl. Do tego "kujawski bluenote"! A kto jest autorem słów "AAA tu jesteś Pepe "
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2010-10-06, 11:40    Odp: [GP V] HB I - ocena prac

Paw 4
Szaman 5+ - zajebiście grasz(piękne brzmienie(nie chodzi mi o to że jest elektryczne...))
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Zamieszkaly 


Wiek: 32
Posty: 698
Otrzymał 86 punkt(ów)
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-10-07, 07:05    Odp: [GP V] HB I - ocena prac

KatuzaR- 3. Może i dałbym więcej, ale Cię nie słyszałem.
Paw- Dałeś radę ode mnie masz 4
Szaman69- 5 Było dobrze, równo i trochę nie w moim stylu (to znaczy wolę inne nagrania) ale zdecydowanie wygrałeś tę potyczkę.

[quote="KatuzaR"]A kto jest autorem słów "AAA tu jesteś Pepe "[/quote]

Autorem, to pewnie twórca Fineasza i Ferba, a na nagraniu wypowiada je moja dziewczyna:)
_________________
https://www.facebook.com/brodatedzwieki
https://www.youtube.com/c/brodatedzwieki
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Paw 


Wiek: 29
Posty: 45
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2010-10-10, 11:07    Odp: [GP V] HB I - ocena prac

KatuzaR 3: Jak dla mnie, masz naprawdę fajne pomysły, ale nie potrafisz do końca ich zrealizować. Sądzę, iż jest to jedynie kwestia treningu. Szczerze, masz potencjał.

szaman69 4+: Ten lans na początku był zbędny. Ładna gra, przemyślana, miejscami z pazurem, ale szczęka z zachwytu opaść mi nie chciała. Jednakże niewiele brakowało - stąd ten plus. Przepraszam, że psuję taką piękną średnią, ale sumienie spokoju by mi nie dawało :) .

Zamieszkaly 4: Fajna improwizacja, przyznaję bez bicia. Niemniej brakowało mi tu polotu, a miejscami trochę się nudziłem. Brzmienie jak najbardziej wpasowało się w me ucho.

Bym napisał coś jeszcze, ale dzisiaj nagrania się buntują i wyświetlać mi się nie chcą ;) .
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
KatuzaR 


Wiek: 32
Posty: 319
Otrzymał 29 punkt(ów)
Skąd: Kryry
Wysłany: 2010-10-13, 07:33    Odp: [GP V] HB I - ocena prac

Pytanko dotyczące sprawy Tom'ash'a, mianowicie, kiedy zostanie dopisany do listy?

Szczypior, oceniłeś tylko dwie osoby. Reszta ma dostać w Twojej skali 0? a może 5?

Co do mojej gry, faktycznie źle zmiksowałm :( Przepraszam za to. Dziękuję za wszelakie pochwały i życzę wam miłego dnia ;)

KatuzaR
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-10-13, 13:41    Odp: [GP V] HB I - ocena prac

Nie zostanie dopisany, bo nie dostałem jego nagrania. Wieczorem wyniki. ;-)
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aeroarte 


Posty: 663
Otrzymał 37 punkt(ów)
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2010-10-13, 13:55    Odp: [GP V] HB I - ocena prac

KatuzaR - 4pkt
Paw - 4pkt
szaman69 - 5pkt
Zamieszkaly - 4pkt
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
shusty 


Wiek: 33
Posty: 436
Otrzymał 26 punkt(ów)
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-10-13, 18:10    Odp: [GP V] HB I - ocena prac

KatuzaR - 3
Paw - 3+
szaman69 - 4
Zamieszkaly - 5 "O tu jesteś Pepe ;) "
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi