Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Papuga 


Wiek: 32
Posty: 150
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-01-17, 19:27    Odp: Techno

:D

Jeśli uderzycie do sympatyków tego "uwalniania dźwięków" wróżę, wam międzynarodową karierę! :P
_________________
Mały instrument, wielka moc.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Cadogan 

Wiek: 28
Posty: 64
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2011-01-17, 23:14    Odp: Techno

DOBRE! I BEZ GADANIA :]
_________________
:D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-01-19, 15:27    Odp: Techno

Masakra :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Herbatka 


Posty: 7
Wysłany: 2011-02-08, 22:44    Odp: Techno

tak apropos grania na nie-instrumentach, to kiedyś znalazłem w sieci zespół 5(6?) osób którzy grali(?) na samochodzie xd
_________________
Zapytał się gitarzysta harmonijkarza:
- Słuchaj, dlaczego wasze instrumenty są takie małe?
Na co ten odpowiedział mu:
- Wiesz, brachu, tu chodzi o zachowanie pewnych proporcji...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-02-09, 00:57    Odp: Techno

Każdy ma jakieś hobby :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Leafman 

Wiek: 26
Posty: 145
Otrzymał 6 punkt(ów)
Wysłany: 2011-02-09, 15:33    Odp: Techno

Tak naprawdę da się zagrac na wszystkim co wydaje dźwięk. Gdyby dac dobremu perkusiscie ołowek, gazetę linijkę, szklankę, mikrofon i audacity to ułożył by z tego taki utwór, że hej :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-02-09, 16:33    Odp: Techno

Leafman, zobacz sobie ten oto temat: http://forum.harmoszka.co...t5022.htm#43500
Zwróć szczególną uwagę na pierwszego ulicznego perkusistę :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
HarmET 

Posty: 3
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2011-02-14, 00:48    Odp: Techno

Jest muzyka do tańczenia i słuchania,zresztą ktoś wam każe tego słuchać?
Najbardziej szkoda mi osób które uważają że ich muzyka jest słuszna i prawdziwa a najbardziej cymbała [nick akurat pasuje do twojej osoby] piszesz, żeby inni nie najeżdżali na rocka itp. a sam jedziesz po techno? naprawdę dla mnie jesteś takim typowym śmieciem, który nie szanuje innego gustu.Ktoś tam napisał że remixy mixy itp. to idiotyzm, ja tam lubię sobie czasem posłuchać jakiegoś utworu na "nowo" po prostu trochę zmienionego.I tak jakby co to techno nie słucham praktycznie,jak już to elektroniczną,house,trance itp. ale nie takiego surowego techno.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-02-14, 15:30    Odp: Techno

HarmET, spokojnie kolego. To tylko forum dyskusyjne :) . No cóż przepraszam za zbyt ostre skomentowanie elektronicznej muzyki tanecznej. I staraj się nie używać zwrotów typu "jesteście beznadziejni", "żal mi was, a w szczególności tego, a tego". Po prostu napisałem, co sądzę na ten temat. Szanuję np. muzykę elektroniczną w wykonaniu Jarra, bo on tworzy muzykę miłą dla ucha. Osobiście zdecydowanie wolę pójść na koncert Deep Purple, niż na jakieś energy 2000. Faktycznie nie zachowałem się najlepiej... Przepraszam bardzo :) . Wypraszam sobie to, że jestem " takim typowym śmieciem,
który nie szanuje innego gustu". Używasz na prawdę bardzo mocnych słów :( .
Sam nie lubię techno, ale nie oznacza to, że podchodzę do osoby słuchającej go i mówię:
"ty technozje... naucz się słuchania prawdziwej muzyki". Niech sobie słucha czego chce co mi do tego? Wolno mi jednak wypowiedzieć się na temat jakości samej muzyki.
Pozdrawiam pokojowo :)
PS. Widać, że jesteś nowy i nie chciało ci się przeczytać genezy mego zrytego nicku


http://www.youtube.com/wa...Jk&feature=fvst to jest Jarr

[ Dodano: 2011-02-14, 16:11 ]
HarmET napisał/a:
a najbardziej cymbała [nick akurat pasuje do twojej osoby]

Znasz mnie osobiście, że możesz takie osądy wydawać? Bardzo nie kulturalna część wypowiedzi. Cały post mogłeś napisać w sposób kulturalniejszy (o zwrotach grzecznościowych nie wspomnę). Dobrze rozumiem krytykę Papugi, bo on używa sensownych argumentów, nie wyzywa. Jednym słowem na poziomie :) Ogólnie rzecz biorąc obaj nie zachowaliśmy się w 100% procentach w porządku. Podajmy sobie ręce na zgodę. Chyba, że nie masz zamiaru dotknąć mego łapska :D .
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-02-14, 17:56    Odp: Techno

HarmET, moim zdaniem zasłużyłeś na warna, bo w bezpośredni sposób obrażasz użytkownika forum ale co o tym administracja powie, to nie wiem.
Wybacz, musisz się liczyć z tym, że wśród ludzi słuchających bardziej ambitnej muzyki i grających ją nie usłyszysz za dużo pochwał do takich rytmów jaskiniowych :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2011-02-14, 18:24    Odp: Techno

"Niech Muzyka integruje nas a nie dzieli,
Nikt tak jak Ona nie ma tylu wielbicieli,
Więc po co być wrogami skoro wszyscy Jej słuchamy?
Bądź wyrozumiały a będziesz tolerowany!"

I tyle. ;p

Można dyskutować merytorycznie (bez obrażania!) nad tym, który gatunek jest "naj", ale i tak wszystko opiera się na własnym guście. :)

HarmET, nie zastanawia Cię, dlaczego większa większość z nas (z "tej drugiej strony" ;) ) ma złe opinie na temat techno i słuchaczy tegoż?
Sami są sobie winni - długo by wymieniać. Oczywiście nie wszyscy słuchający techno są "bee", ale dosyć pokaźny procent z Nich sami pracują sobie na takie opinie na Ich temat... Znam takich, którzy słuchają i są "ok", bo nie chce mi strzaskać mordy po tym, jak zapuszczę "coś swojego", a i czasem coś fajnego do Ich repertuaru przemycę, ale takich to ze świecą szukać (przynajmniej na takich zad****ach jak moje)... :)

EDIT:
I nie chodzi tu tylko o techno, lecz o (o zgrozo!) hip-hop. Dlaczego "o zgrozo!"? Jak ten współczesny hh jest? Firma, "kręć mi dupą", a gdzie przesłanie? A ten prawdziwy hh zrzucony został w dół, przez co dociera do mniejszej liczby ludzi, fundując społeczeństwu ułomność - monopol prostoty i przemocy, bo przecież lepiej się sprzeda kawałek z tysiącami "kur*" niż przesłaniem, "którego i tak nikt nie zrozumie". A biznes i s biznes...

Pozdrawiam! :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-02-14, 19:27    Odp: Techno

http://www.joemonster.org...krolow_polskich
Kiedyś tak wyglądał hip-hop i muszę przyznać, że było ta na poziomie :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
HarmET 

Posty: 3
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2011-02-14, 22:37    Odp: Techno

Sorry mr.cymbał, czytając na drugi dzień mojego posta to sam stwierdzam że przesadziłem,czytając ten temat od początku skumulowała się we mnie złość i się nie opanowałem ;d jeszcze raz sorry.

Co do aansaa:

Wiem,że większość z nich jest nietolerancyjna i nie potrafi zrozumieć ze ktoś inny lubi co innego.Ale to nie znaczy że musimy być tacy sami,a duża część osób które słucha czegoś innego [rock/metal] zachowują się identycznie.Ja jestem muzykiem i muszę być otwarty na wszystko,bo słuchając każdego utworu może mnie wziąć inspiracja.
A Firmy czy Hemp Gru słuchają przeważnie ludzie w gimnazjach,zgadzam się że ich muzyka nie ma przesłania [czyli praktycznie nie jest hip hopem].
Poza tym,większość hip hopu polskiego takie jest,zagraniczny hip hop już ma więcej przesłania.
Ciekawi mnie,czy kiedyś skończy się ta idiotyczna wojna który gatunek jest "słuszny i najlepszy".
Powracając do tematu,tutaj macie świetne połączenie techna z tradycyjną pieśnią folkową : D
http://www.youtube.com/watch?v=2Ui_MVLPRS4
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2011-02-15, 11:39    Odp: Techno

HarmET napisał/a:
Wiem,że większość z nich jest nietolerancyjna i nie potrafi zrozumieć ze ktoś inny lubi co innego.Ale to nie znaczy że musimy być tacy sami,a duża część osób które słucha czegoś innego [rock/metal] zachowują się identycznie.Ja jestem muzykiem i muszę być otwarty na wszystko,bo słuchając każdego utworu może mnie wziąć inspiracja.


Oczywiście się z Tobą zgodzę - chamstwo jest wszędzie. ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-02-15, 14:56    Odp: Techno

HarmET, kawałek, który podesłałeś jest w zupełności w porządku. Choć nie będę krył, że ja zasrany konserwatysta wolę klasyczne country
http://www.youtube.com/watch?v=WYRmsbEQXEg :D .
Słuchało się lepszej technicznie harmonijki, ale ma ten klimat :) .
Mówcie sobie, że ,,wsiowe" i w ogóle, ale mi tam się podoba :P .
Tutaj też mamy równie ciekawy utwór
http://www.youtube.com/watch?v=nu16yzzMU4g :]
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu