Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
aeroarte 


Posty: 663
Otrzymał 37 punkt(ów)
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2010-09-12, 22:14    Do kołyski - Dżem - inerpretecja na harmonijce

No to ja też się pochwalę - http://www.youtube.com/wa...feature=related
Ostatnio zmieniony przez aeroarte 2010-09-13, 06:28, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-09-12, 22:19    Odp: Do kołyski - Dżem - inerpretecja na harmonijce

Pierwszy dźwięk wszedł chyba mało płynnie ale potem jest już miodzio. Nie słucham Dżemu ale ten kawałek dobrze mi się kojarzy. Fajnie pociagnaleś niektóre dźwięki dłużej. Przydałaby się jeszcze cisza dla samego podkładu gdzieś wewnątrz, z niewielkimi wtrąceniami. Fajne :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-09-13, 19:58    Odp: Do kołyski - Dżem - inerpretecja na harmonijce

Aero!
Zajebiście mi się podoba! :)
Odbiegłeś od tematu nadanego przez dżem wokalnie, ale najprawdpodobniej przez to wyszło tak fajnie!
Bardzo mi się podoba :)
Bardziej timing by się przydało trochę kontrolować, ale klimat mi się bardzo podoba:)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Joseph 


Wiek: 54
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-12-02, 20:19    Odp: Do kołyski - Dżem - inerpretecja na harmonijce

baaaaardzo fajnie i smakowicie..... super! nad techniką nie wymądrzam się bo sam bym tego tak nie zrobił :) za długi delay jedynie. Pozdrawiam mistrza.
_________________
Born to Lose -Live to Win!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu