Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2010-08-31, 11:52    [Link] Zygmunt Zgraja - Harmonijki ustne dla młodzieży i dorosłych.

http://www.mckmyslowice.pl/sekcje/czytaj/id/1

[b]Harmonijki ustne dla młodzieży i dorosłych.[/b]

MCK, ul. Grunwaldzka 7.

Opłata: 30 zł/miesiąc.

Dla dzieci pow.10 lat, młodzieży i dorosłych.
(Zajęcia indywidualne)
Trwają zapisy!

Miejskie Centrum Kultury,
ul. Grunwaldzka 7,
41 – 400 Mysłowice.

Telefony: + 48 032/ 222 66 70, + 48 032/ 222 68 27.

Mistrz uczy wyłącznie na Chromatyku!


Prowadzący: Zygmunt Zgraja – instruktor muzycznych zespołów harmonijek ustnych i nauki gry na harmonijce, wirtuoz gry na harmonijce, współzałożyciel Tria „Con Brio”, unikatowego zespołu harmonijkowego koncertującego w Polsce, Europie i Stanach Zjednoczonych, laureat wyróżnienia Ministra Kultury i Sztuki dla zasłużonego działacza kultury.
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
karpiar199 

Wiek: 31
Posty: 0
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2023-09-28, 22:28    Odp: [Link] Zygmunt Zgraja - Harmonijki ustne dla młodzieży i dorosłych.

Chciałbym serdecznie polecić Pana Zygmunta Zgraję jako wyjątkowego instruktora harmonijki ustnej oraz muzyka o ogromnym doświadczeniu i pasji do tego instrumentu. Miałem przyjemność korzystać z usług Pana Zygmunta i jestem pod wrażeniem jego umiejętności oraz zaangażowania w nauczanie gry na harmonijce.

Jako instruktor, Pan Zygmunt posiada nie tylko głęboką wiedzę teoretyczną, ale także umiejętność przekazywania jej w przystępny i zrozumiały sposób. Jego cierpliwość i zaangażowanie sprawiają, że nauka gry na harmonijce staje się przyjemnością, a postępy ucznia są zauważalne już po krótkim czasie.

Ponadto, jestem pod ogromnym wrażeniem osiągnięć Pana Zygmunta jako wirtuoza gry na harmonijce. Jego talent muzyczny jest niezwykły, a występy są niezapomniane i inspirujące dla każdego miłośnika muzyki.

Jestem przekonany, że każda osoba, która skorzysta z usług Pana Zygmunta, będzie mile zaskoczona jakością nauczania i poziomem muzykalności, który można osiągnąć pod jego czujnym okiem. To nie tylko instruktor, ale również pasjonat i ambasador harmonijki ustnej.

Pozdrawiam serdecznie

chusta z jedwabiu, włoskie szale damskie,
elegancki szal damski, włoskie apaszki jedwabne, szal wełna
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
#Felix
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2023-09-29, 11:51    Odp: [Link] Zygmunt Zgraja - Harmonijki ustne dla młodzieży i dorosłych.

Obecnie maestro będzie udzielał lekcji po 1 Października, a dokładna data będzie podana, jak się wszystko mistrzowi poukłada w MOKu Mysłowice.
P.s. trwa tam remont i jest deczko rozgardiaszu z salami do prób.
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu