Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
*Romek Badeński 


Wiek: 43
Posty: 36
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2010-07-06, 18:29    Warsztaty harmonijkowe w Puławach 19-21.08.2010

Cześć.

W dniach 19-21 sierpnia 2010 odbędą się w Puławach IV Letnie Warsztaty Bluesowe.
Obejmują one aż 6 klas instrumentalnych (w tym harmonijkę ustną). Wykładowcami warsztatów będą w tym roku czołowi muzycy młodej generacji polskiego bluesa: Alicja Janosz, Jacek Jaguś, Bartosz Niebielecki, Andrzej Stagraczyński, Jędrzej Kubiak. Zajęcia z harmonijki ustnej poprowadzi Romek Badeński.

W czasie warsztatów odbędą się koncerty takich znakomitości polskiego bluesa jak Martyna Jakubowicz oraz Jan Skrzek ze Śląską Grupą Bluesową. Każdego wieczora odbywać się będzie także jam session z udziałem warsztatowiczów i wykładowców.

Miejsce warsztatów: Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika", ul. Wojska Polskiego 4, Puławy
Koszt warsztatów: 120 zł.

Informacje o warsztatach można uzyskać w Puławskim Ośrodku Kultury, na stronie: http://www.pok.cad.pl/imprezy2/lwb.html
oraz pod adresem: jolaochal@op.pl
oraz tel. (81) 887 96 01 lub kom. 609 146 770

Pozdrawiam,
Romek
_________________
Romek Badeński
www.badenski.pl
https://www.facebook.com/...100011432793493
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
jerriko 


Wiek: 41
Posty: 90
Skąd: Otwock
Wysłany: 2010-07-11, 18:50    Odp: Warsztaty harmonijkowe w Puławach 19-21.08.2010

Polecam wszystkim tą imprezę. Brałem w niej udziałw zeszłym roku - niesamowite wrażenia i wspomnienia. Można poznać wspaniałych ludzi, jak również nabyć wiele nowych umiejętności. Już się zapisałem i mam nadzieję, że nie tylko ja...
_________________
Robota nie bar, ale musisz chodzić codziennie...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
towal 

Wiek: 33
Posty: 238
Otrzymał 13 punkt(ów)
Skąd: Puławy
Wysłany: 2010-07-11, 20:59    Odp: Warsztaty harmonijkowe w Puławach 19-21.08.2010

a i ja również jutro wpłacam pieniądze na konto POK w Puławach, także do zobaczenia!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu