Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
*Leszek Paech 

Posty: 11
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-06-21, 16:38    Na sprzedaż Fender Bassman + case

Sprzedam używanego przeze mnie przez kilka lat Fendera Bassmana RI. Ten klasyczny 50 watowy,4- głośnikowy w pełni lampowy piecyk jest w doskonałym stanie. Ma prawie nowe lampy(wymieniłem je kilka miesięcy temu) i mocny metalowy case. Piecyk jest po przeróbkach dokonanych przez Tomka Kiersnowskiego który był jego pierwszym właścicielem (posłuchaj jak brzmi na płycie "Z Rzeszowa przez Chicago do Kalifornii" !!!.) Wymienił on między innymi niektóre lampy tak aby wzmacniacz lepiej się przesterowywał i dwa z czterech głośników Jensena wymienił na Webera-Alnico. Ja dokonałem jeszcze jednej ważnej modyfikacji. Wysokiej klasy fachowiec odłączył nkompletnie niepotrzebny Lewel Brigh i zamiast tego mam drugie pokrętło wzmocnienia-dzięki temu można piec przesterować na lampach przedwzmaciacza co jest szczególnie ważne na mniejszych scenach, kiedy nie można należycie rozkręcić pieca żeby przesterować lampy mocy. Piec służył mi dobrze i z żalem go sprzedaję, ale mam kłopoty z kręgosłupem i musiałem przejść na mały lekki piecyk, który nagłaśniam dodatkowo mikrofonem na paczki z przodu. UWAGA! ten post kieruję zarówno do harmonijkarzy jak i gitarzystów. Wiadomo przecież,że na Bassmanach od lat nie grają już basiści tylko harmonijkarze i gitarzyści :) Dodatkowe informacje,cena sposób odbioru pieca i.t.d podam bezpośrednio zainteresowanym na maila. Oto mój: paech@wp.pl
_________________
Boogie Chilli w każdej chwili
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu